Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kik a méltók a...

Szerintetek kik a méltók a régi "Nagyokhoz" az akció filmekben?

Figyelt kérdés

a nagyok: Stallone, Schwarczenegger, Van Dame, Bruce Willis, Jackie Chan, stb...

sztem egy pár? Dwayne Johnson, Jason Sthattam, Vin Diesel?

nem tudom a neveket jól írtam e


2013. jún. 3. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Jason Statham szerintem mindenképp. Az elsőt számomra ismeretlen, Vin Diesel pedig elautózgat, emiatt nem tudom, hogy nagynak számít-e. Talán...

Mostanában Liam Neeson és az Elrabolva című filmek viszont nagyon népszerűek. Ja, és esetleg még Nicolas Cage.

2013. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dwayne THE ROCK johnson
2013. jún. 4. 15:46
 3/3 Lord Keri ***** válasza:

Szerintem az a szomorú helyzet, hogy nincsenek ma egyáltalán kifjezett akció film sztárok.

Ennek lehet az az oka, hogy maga a műfaj is inkább az akció thriller irányába mozdult el. Nagyon kevés az igazi 80-as, 90-es éveket idéző "agyatlan" akció film.

Amit egyébként nagyon fájlalok, mert imádtam ezeket a filmeket Rambo, Terminátor és társai.


Ma 1-1 sztár ahogy az előző kommentelő is írta beugrik egy akció szerepre lásd Liam Neeson vagy Nicolas Cage de egyik sem egy kifejezetten akcióshős figura.


Nekem már az általad megemlített új hullámos akciósztárok sem hitelesek.

Remélem hogy ezt az űrt kitöltik majd új tehetségek, de egyelőre még mindig inkább megnézek egy új Stallone vagy Schwarzenegger filmet mint egy Vin Diesel filmet. :\

2013. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!