Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A trónok harca 3x9ről mi a...

A trónok harca 3x9ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
nem akarom elrontani bárki napját aki még nem látta szóval nem mondanék konkrétumokat csak éppen sokkot kaptam. Aki olvasta a könyvet ez benne volt a végén? és mi lesz így a továbbiakban?:S

2013. jún. 3. 21:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
Detto így vagyok... most néztem meg... 5 percig ültem magam elé nézve az arcom meg valahogy úgy maradt ... pöppet kegyetlen rész volt.... Sztem a piócás átok miatt történt így, viszont akkor Joffreynak és az öreg Greyjoynak is így kéne járnia....
2013. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez nem a könyv végén van, hanem a 7xx oldal körül. De igen, kb. így történt. Csak Cat nem az öreg Frey feleségét öli meg, hanem az egyik unokáját. De lényegtelen. Ill. Robb felesége nincs jelen, a sorozatban azért csapták a nászhoz, hogy elvarrják azt a szálat.


A továbbiakban még ott van Sansa, Arya, Bran, Rickon + Jon. Észak pedig nem felejt. :-)

2013. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
* Olyan nehéz megállni spoiler nélkül... De itt még a mészárlás körül (után) is lesz csavar, mert ez valakinek a kezdet volt...áh. Majd meglátod és megérted mire gondolok. De valószínűleg csak a 4. évad végén. (Nem hiszem, hogy belerakják a mostani fináléba, mert korai lenne.)
2013. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Már csak 1 rész van hátra az ideiből?


Én a szöszinek drukkolok ezentúl, remélem az összeset lekaszabolja.

De ez a 9. rész megelepett, és nem pozitívan.

2013. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is le voltam döbbenve még a stáblista végén sem eszméltem fel pedig soha nem szoktam megnézni.

De van egy olyan érzésem hogy ez nem marad ennyiben :D:D

2013. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én is egy idejig csak gondolkoztam hogy most mi lesz ez után de szerencsére olyan sok szálon fut a dolog hogy nem lesz itt semmi gond csak én annag szurkoltam hogy mivel Robb nem akart úgy kifejezetten senkit a trónra majd összeáll a "szöszivel":D most így én is neki szurkolok hajrá sárkányok anyja:D azért kíváncsi vagyok mi lesz ez után:/ mikorra várható a 4. évad?
2013. jún. 4. 17:17
 7/12 anonim ***** válasza:
ezen én is meghaltam..Kegyetlen egy rész volt..Most én is megnéztem a stáblistát.
2013. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sztem januártól lesz megint az új évad
2013. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól tartok, hogy csak tavasztól lesz megint... :/
2013. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
annyit nem bírok ki:(
2013. jún. 5. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!