Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanatok olyan horror...

Mondanatok olyan horror filmeket, ahol pl elindul egy tobb fos csapat es csak 1-2 ember eli tul kozulluk?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 10:00
 1/6 Petra135 válasza:

The cabin in the woods, gonosz halott(2013), Aki bújt aki nem 2 .....

Ha még eszembejut írok

2013. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Battle Royale
2013. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Battle Royale nem pont horror,és nem is "elindul" egy csapat,hanem kirakják őket. És nem is egy csapat indul el,hanem mindenki külön-külön megy. Mindezeket leszámítva meg egy szar film,a könyvet viszont érdemes elolvasni.

(Nem kötekedésből,előző,csak szerintem a kérdező nem árt,ha tudja.)


Én esetleg A vadászt ajánlom,abban egy csapat van és egyenként vadásszák le őket. Viszont ez sem egy műremek...

2013. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viasztestek. Azt hiszem túléli egy-kettő a végén
2013. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Joe Makepeace ***** válasza:

- A Jeti bosszúja,

- A Jeti visszatér,


(bár ez egyik sem kifejezetten, elindul egy csapat, mert az egyikben repülőgépszerencsétlenséget szenved egy sportcsapat, a másikban pedig egy csapat turista (azt hiszem) száll meg egy házban, viszont baromi jó mindkettő szerintem és nagyon izgalmas is, és nem utolsó sorban eléggé jól van "megcsinálva"!

- Végzetes túra,


na az utóbbi viszont konkrétan nagyon is megfelel a kategóriának, ráadásul ez is jó nagyon és izgalmas, érdemes megnézni minden horror rajongónak, bár olyan hatalmas trancsírozásról ahogy emlékszem nincs szó benne, de így is óriási hatású! Amatőr hegymászócsapat, Horvátország, Supergrass, stb.


Most ennyi jutott eszembe, ez tényleg jó mind a három, csak ajánlani tudom...

2013. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ház az erdő mélyén

Halálos kitérő (1-5)

(Szalagavató)

A szellemhajó

Gyilkos elmélet (nem elmék:))

2013. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!