Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A profilozók (profilage)...

A profilozók (profilage) sorozatnak mikor lesz 4. évadja Franciaországban? Mikor lesz itt vagy felirattal?

Figyelt kérdés
az első 3-at kivégeztem és imádom

2013. jún. 5. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

júliusban kezdődik ott.

Magyarországon én őszre tippelnék, de információ nincs róla.


feliratos verzióban ne nagyon reménykedj, egyrészt az angol sorozatok fordítása is akadozik mostanában, franciából fordítani tudó ember meg szerintem még kevesebb van, másrészt nincs a francia változathoz se torrent, se feliratfájl (mármint a korábbi évadokhoz), nem valószínű, hogy pont majd a 4. évadhoz lesz, akkor meg nincs mit, mihez fordítani.

2013. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az IMDb szerint február 15 óta adják a negyedik évadot.

[link]

Az, hogy mikor lesz hozzá felirat, a felirat készítőjétől függ...

(Egyébként honnan szerzed ehhez a feliratot? Nem találok sehol.)

2013. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a IMDB ezt speciel rosszul tudja.


sem a hivatalos honlap nem is említi a 4. évadot, a francia wiki oldal meg júliusról tud.


[link]

[link]

2013. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi akkor ősz. és még1 kérdés: az első évad valóban össz. 6 részes, vagy nem találom a többi rész?
2013. jún. 5. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
csak 6
2013. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!