Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért jó a horrorfilm? Miről...

Miért jó a horrorfilm? Miről szólnak? 12/L

Figyelt kérdés

Hali:

még soha nem láttam horror filmet.

Elmondanátok hogy mi?

annyit tudok róla hogy félelmetes.De ha rettegést okoz akkor miért nézik az emberek?



2013. jún. 6. 18:24
 1/7 R0x0R ***** válasza:
51%
Sokaknak ezek is csak filmek, mások az adrenalin miatt nézik. Általában csoportosan szokták nézni őket, összetartja az embereket xD
2013. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet több oka,amiért nézik. Én pl azért,mert kiszakít a valóságból. Persze attól is függ,hogy milyen fajta horrorfilmet,van természetfeletti,meg olyan,ami akár valós is lehetne. Én az előbbit szeretem.


Ennyi idősen még nem is csoda,hogy nem érted,DE! Ne kezdj el horrorfilmeket nézni "nagymenőségből". Semmit nem veszítesz a horrorfilmek nélkül.

2013. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a maga ízlése! :)

Én pl. személy szerint szeretem őket,de az ész nélküli trancsírhorrorokat nem bírom,viszont amelyiken lehet izgulni,élni,netán elgondolkoztat,azokat szeretem. Már egészen kiskoromban láttam párat(Démonok 1-2,Gyerekjáték,Gonosz Halott,stb.),apa videókazin nézte őket,és van,hogy láttam egy-egy részletet. Nem tudom miért,de tetszettek.

2013. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lord Keri ***** válasza:
100%

Az emberek általában hajlamosabbak jobban befogadni a negatív impulzusokat. Nem véletelenül a hírekben is érdekesebb a bűnözésről hallani, mint az új panda születéséről az állatkertben.

Az ilyen filmek, egyrészt izgalmasak felpörgetik az ember adrenalin szintjét, ebből adódóan lekötik az ember teljes figyelmét egy időre.


Amúgy véleményem szerint nem egészséges ilyen filmeket nézni, annak ellenére mondom ezt hogy én is szeretem őket, mert arra fogékony embereknél akár személyiség torzulást is okozhat a nagy dózisban kifejezetten a durva erőszakra építő filmek nézése.


Szóval, ha nem muszáj ne kezd el! :)

2013. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
figyu én már 6-7 éves korom óta nézek horror filmeket, a tesóimmal is szoktam nagyon buli most vagyok 12 már láttam az átkot, kört stb. nekem nem voltak durvák cseppet se. erős idegzetű vagyok. sőt én nekem az egyik kedvenc film fajtám :D izgalmas, rémisztő attól függ milyen a film, én a gáz photoshopposon nagyon átlátom hogy unalmas közönséges "horror film" de az ilyen pl. 2005-20006 az ilyen régebbi filmeken én röhögtem szinte mert csak ilyen általános horror volt ( látszik a művér, odaszerkeztett zombi) nem szokott rettegést okozni. legalább is nekem nem.
2013. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ugyanazt mondanám, mint a kettes válaszoló. Ne kezdj el horrort nézni, Hogy hú, de menő leszel,mert van aki kisebbnek nézett horrort, és belebetegedett.(tapasztaltam mondom, velem is ez történt, de jól vagyok!)
2016. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem betegszik bele mindenki az biztos.Én is kb. ilyenkor kezdtem el horror filmeket nézni.Nem féltem tőlük,tudtam hogy csak filmek.Ugy hogy számomra a horror film is csak 1 a sok közül. :D


16/L

2017. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!