Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A tűz és jég dala SPOILER...

A tűz és jég dala SPOILER SPOILER SPOILER! Szerintetek mi lesz Havas Jonnal a következő könyvben?

Figyelt kérdés
Tényleg meghal? Lenne ilyen "rendes" az író, hogy kb az utolsó rendes embert is megöli?

2013. jún. 6. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sose lehet nála tudni de én remélem és hiszem,h nem öli meg. Ha igen, akk meg feltámasztják, mint Bericket vagy Catet.
2013. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is ugyanerre gondoltam. Egyesek azt mondják Szellemben él majd tovább, de nagy kicseszés lenne... Ha ő nincs akkor kb Daenerysről szólna az utolsó 2 könyv? ugyan
2013. jún. 6. 23:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Jonon kívül még elég sok más szereplő is van azért. És szerintem Sansa és Bran is jobban előtérbe kerül most már. Ha meghal, lesz aki betölti a helyét. De nem fog...még.
2013. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sansa nálam elvágta magát amikor kiteregette Cerseinek apja terveit, Branből meg a nagy mocsári mester lett 5. könyv végére... Remélem Stannis meg Davos aktív lesz még a továbbiakban, ők a kedvenceim Jon után.
2013. jún. 7. 00:03
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát konkrétan azt nem írta bele a kedves író úr, hogy ott helyben kiszenvedett, csak hogy halálos sebet kapott, de amennyire én ismerem Martin urat nem sz@rozik leírni, ha valaki meghal, szépen részletesen megírta volna, ha az úgy van. Bár van egy olyan érzésem, hogy azért nem írta meg, mert akkor még nem tudta eldönteni mi legyen vele, illetve ezzel csinál habzó szájú "holvanmárakövetkezőkönyv" fanokat :)


Amúgy szerintem nem hal meg.

2013. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem habzik a szám az biztos :D
2013. jún. 7. 01:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy valamilyen formában túléli.
2013. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kamillewis válasza:
Nagyon remélem hogy nem hal meg mert már az első pár oldaltól kezdve ő volt a kedvencem, és a sorozatban Kit is igen jó munkát végez a karakterével, (and he's cute:D) szóval nem halhat meg...NEM!:)
2013. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyet értek, ha meghal akkor George papa rosszarc :D
2013. jún. 10. 22:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem Melisandre feltámasztja. Nem hiszem, hogy kiírta volna Martin (oké oké nála sose lehet tudni)anélkül, hogy a származása körüli rejtélyeket tisztázta volna (nekem elég sanszos, hogy Rhaegar és Lyanna fia valójában)
2013. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!