Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani tényleg jó...

Ifj.jancsi98 kérdése:

Tudnátok mondani tényleg jó filmeket amik lekötik az embert?

Figyelt kérdés
Ezekben a kategóriákban kéne: Fantasy, sci-fi, akció, kaland, vígjáték, és normálisabb gyerek animációs vagy rajzfilm. 6 óráig fogunk utazni 14 éves nővéremmel és 7 éves húgommal, én 12 éves vagyok (fiú). Az első 4 kategóriából lehetőleg olyanokat amik izgalmasak, jók de esetleg a nővérem is tudná velem nézni. Vígjátékból lehetőleg olyan is ami csajszis is ,de kibírható és olyan is ami kicsiknek is tetszik DE kibírható. Gyerek filmből pedig szintén ez lenne az elvárás hogy normálisabb legyen, esetleg mi "nagyok" is belenézhessünk, de a huginak is tetsszen. Annyit írjatok légyszi amennyit lehet mert 12 órát fogunk utazni összesen és elég unalmas lesz...

2013. jún. 7. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Dobj fel a pendrive-ra egy pár részt a "Legend Of The Seeker-ből" nálunk a "A Hős Legendája" címen fut,nagyon jó kis Fantasy sorozat minden korosztály belefér amit felsoroltál.
2013. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy 2.évad van belőle szinkronosan,ha elkezditek nézni abba sem bírjátok majd hagyni.
2013. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így neveld a sárkányodat
2013. jún. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sötét lovag trilógia, és amúgy bármelyik Chris Nolan film. Prometheus, bár lehet hogy gyerekeknek nem ajánlott 1-2 jelenet miatt.
2013. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én 18 éves vagyok, és hányingerem lett a Prometheus közben, pedig oda sem néztem, mikor gusztustalant mutattak. Aki meg velem nézte, végig se bírta nézni.
2013. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikre még gondoltam, ha nem láttátok:


Pi élete

[link]


Bosszúállók

[link]


X-Men

[link]



A leleményes Hugo

[link]


Polar Expressz

[link]


Sárkányszív

[link]


Hacsi - A leghűségesebb barát

[link]


Balto

[link]


Marley meg én

[link]


Narnia krónikái

[link]


Pán Péter (2003)

[link]


Én, Pán Péter [link]


Amiket meg biztos láttatok, de ha nem, akkor a Star Wars valamelyik része, vagy A Karib-tenger kalózai valamelyik része, vagy a Harry Potter filmek, esetleg a Gyűrűk ura, de abban vannak durvább részek.

2013. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyesült állatok,jégkorszak 1-4,utazás a föld középpontja felé,nagyon vadon 1-2,szinte bármelyik Jackie Chan film,én a robot,feketék fehérben
2013. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!