Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik volt a...

Szerintetek melyik volt a filmtörténet során a legjobb hősi halál?

Figyelt kérdés

Aki nem látta a következő filmeket (Hair, Legenda vagyok, A sötét lovag- Felemelkedés) azoknak SPOLIER. TOP3:

3. A sötét lovag- Felemelkedés


A film jó volt, Cristofel Nolan jól ügyelt a részletekre, és majdnem létre hozott egy tökéletes hősi halált ami lehetne TOP első, de váratlanul kiderült a végén hogy, Christian Bale mégsem halt meg.


2. Legenda vagyok


Will Smith az utolsó ember a Földön és mindenki zombi. Kiderül hogy mégis van két élő ember és őket próbálja védni a nagy mennyiségű zombitámadástól. A 2 embert elrejti ő pedig egy gránit bombával közéjük ugrik. És csak utána derül ki hogy vannak még élő emberek sokan.


1. Hair


Akár lehetett volna, a Legenda vagyok a TOP első, de egy régebbi, de annál jobb hősi halált produkáló film: Hair. Treat Williams hippi a 60'-as években, a barátját besorozzák katonának. Kihozza a őt a bázisról néhány órára hogy, eltöltse az időt barátaival. Kocsit és katona ruhát lop akinek szabad ki-be járása van a bázisról. Levágja a haját, bemegy a barátja félősebb ezért ruhát cserélnek (A barátja még csak baka). Váratlanul bejön a szakasz vezető azzal hogy, mennek ki Vietnemba. Ő meg kimegy végül tanai ellenére.


2013. jún. 8. 09:37
 1/8 anonim válasza:
100%
ÁÁ egyiksem.. Terminátor 2! :)
2013. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HalkHogen ***** válasza:
Ha ebből a háromból kell választanom, akkor Berger halála a Hairből.
2013. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rettenthetetlen

Terminátor 2 :D

2013. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lord Keri ***** válasza:

Azt hiszem, ezt semmi nem übereli, ha filmes halál:

http://www.youtube.com/watch?v=L4LFLgWCRAE


:DDDD

2013. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lord Keri ***** válasza:

A kérdésre is válaszolok, nekem eddig a legemberibb halál a The World of Silence című film végén volt.


[link]


Ez egy koreai alkotás, valószínűleg kevesen látták, így spoilerezek kicsit.


--- SPOILER ---

A Sztori nagyjából annyi:

Van egy fotós akinek egy kislányt fel kell nevelnie, azt hiszem meghaltak a szülei vagy valami ilyesmi, pontosan már nem emlékszem. Kiderül, hogy a kislánynak a szemét meg kéne műteni és valami szaruhártya átültetésre lenne szüksége különben megvakul. Közben van egy krimi szál is a filmben, egy abberált gyerekeket rabol el, és pont ezt a kiscsajt is elrabolja. A főhős végülis sikeresen megmenti a kislányt ám az elrablóval dulakodik és felgyújtják véletlenül azt az épületet amiben vannak.

A főhősre lábára ráesik egy gerenda és nem tud elmenekülni, viszont a kiscsaj kimenekül az égő házból.

A tűzoltók kiérnek közben, eloltják a házat, a fickó viszont füstmérgezésben meghal. A Tűzoltók már csak a holtestét találják meg, és meg vannak rökönyödve rajta, hogy így még nem láttak embert meghalni. A Főhős utolsó lehelletével a szemeit védte mielőtt meghalt, hogy a kislány később az ő halálával megkaphassa a szemének a szaruhártyáját.

--- SPOILER VÉGE ---



Számomra ez annyira hidegzuhany volt, hogy ez a number one meghalás filmben nálam.


Boccs ha hosszú voltam, de csak így érthető, hogy mire gondoltam.

2013. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyire lehet hősi halál de mondjuk az Óceánjáró zongorista legendájában 1900 elég szívszorítóan búcsúzik!
2013. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Halálsoron
2013. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hair 4ever! <3 de annyira szomorú a végeeeeeeee :(
2015. febr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!