Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudom mi a cime egy...

Nem tudom mi a cime egy filmnek, reg lattam es most szeretnem ujra megnezni, a tortenet alabb. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Egy pupos ember a csaladjaval egyutt (feleseg, kislany) megvasarol egy foldet ket embertol, akik a telken levo forrast eldugaszoljak, hogy igy tegyek tonkre a pupost. A pupos belekezd nyulak tenyesztesebe de sikertelensegere megdoglenek a nyulak, szegfu tenyesztesbe is kezd de nincs viz amivel ontozze a viragokat, szarazsag pusztit a kornyeken, vegul ebbe hal bele. Az anya es a lanya olcso penzen eladjak a birtokot annak akitol vettek, es a kislany mar kesore fedezi fel a forrast. Egy viskoba elnek tovabb az anyjaval. Ennyire emlekszek kiskolyok voltam amikor lattam, legyszives segitsetek, evek ota keresem es sehol nem kapom. 80-as evekbeli film lehet, talan francia vagy olasz.

2013. jún. 8. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az IMDB-n a nyúl kulcsszóra keresve az összes régebbi francia vagy olasz című film ismertetője végigolvasása után arra jutottam, hogy ez lesz az:

[link] / [link]

és van folytatása: [link] / [link]

2013. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezaz, nagyon szepen koszonom!
2013. jún. 12. 00:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg nem tudsz olyan oldalt ahonnan le tudnam tolteni?
2013. jún. 12. 00:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Elküldtem privát üzenetben!:)
2013. jún. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!