Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtak olyan filmet, mint a...

Tudtak olyan filmet, mint a Változó Szerelem című film?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy ilyen 11-14 éves gyerekek szerelembe esnek és ilyen szerelmes film?

Ezeket láttam:

-Változó szerelem

-Los Angeles-i tündérmese

-Egy új tündérmese - Volt egyszer egy dal

Légy szíves mondjatok,lehet,hogy már láttam,de azért mondjatok!Köszi.

Szép napot!

12L



2013. jún. 8. 16:45
 1/5 FannaL ***** válasza:
52%

A változó szerelemre talán legjobban a Macskám a családom és a fiúk c. film hasonlított. :) esetleg LOL

Los Angeles-i tündérmesére talán a Hamupipőke történet, Amerikai hófehérke(ez kicsit nagyobb,de az semmiség) hasonlított.

Egy új tündérmese: Randiztam egy sztárral

Továbbá ajánlanám a Disney channel filmjeit(a felsorolta közt is van.)

További filmek: Vadócka, Tinikadét, Bajos csajok, Micsoda srác ez a lány, Hercegnő védelmi program, Miről álmodik a lány(kicsit nagyobb, de jó)

Ha jöhet képességes is akkor: A csúf szerelem(Kedvenc volt.), Varázsló tanonc, Villámtolvaj(folytatása idén várható)

Régen én is ilyeneket néztem. :) 15/L

2013. jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. De sajnos már mindegyiket láttam.

És olyat nem tudsz ahol elcsattan az első csók fiatalon?

Mindegy. Azért köszönöm. 

2013. jún. 9. 11:54
 3/5 FannaL ***** válasza:
My Girl az első szerelem. Abban elcsattan az első, bár azt nem hiszem, hogy meg akarod nézni, mert nem vidám a vége.(Ha jól emlékszem.)
2013. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én most néztem meg a változó szerelmet hát szerintem ez nagyon profi munka a színészek is jók voltak tetszett Julie karaktere és a színész választás is jó volt nekem úgy ahogy volt tetszett ez nálam többször nézős lesz úgy vélem ami elég ritka :D reménykedtem hogy elcsattan a csók úgy jobban tetszett volna a befejezés hozzá adott volna az érzéshez hogy ezaaaz ezek együtt vannak na mindegy értitek remélem xD 21/F
2016. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lillyy0 válasza:
Hú nekem a változó szerelembe az xd... amikor Julie megfogta a kezét Brycenak a kezét és az a nézés .. ott a film elején nekem végem volt xDD (Bryce nézése... [Na hopp meg a járása xDD])!!!
2017. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!