Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaátból (supernatural)...

Odaátból (supernatural) melyik részt nézzük meg òrán?

Figyelt kérdés
Angol órán megengedték, hogy sorozatot nézzünk. Olyan odaát rész kellene amit értenek és nem ijesztő annyira.

2013. jún. 9. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
3x11 :D amikor Dean mindig meghal...szerintem tetszene nekik..
2013. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hunbula ***** válasza:
Szerintem az elsőt. Én mindig azzal kezdek, ha valakinek megmutatom a sorozatot, mert úgy logikus. Ha nem tetszik nem tetszik, ez van.
2013. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát az a baj hogy spoiler nélkül nem igazán tudsz belemenni a legjobb részekig. :( Talán tényleg az elsővel kéne kezdened. Nehéz pezöntöknek megmutatni a fandomot.
2013. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az elsővel az a baj, hogy nincs se Cas, se Cro és feliratosan sem találom. Pedig angol órára nem rakhatok szinkronosat, főleg, hogy én sem szeretem.

A 3x11 én is gondoltam. Szóba jött még a szellembetegség, Lilith-börtönös, nyúllábas részek is.

2013. jún. 10. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát van az is, amikor Gabriel felfedi magát, az nagyon vicces rész, de megint csak egy akkora spoiler... :S

Én bele sem nézek a szinkronos verziókba, Sherlockba és DW-be egyszer hallgattam bele, éppen elég is volt. Ha kell tudok segíteni angol részek keresésében meg (angol vagy magyar) feliratban is

2013. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem baj igazából, ha spoileres, senki nem fogja nézni szerintem tovább a sorozatot. Ha akarták volna, már néznék, mert sokat beszélek róla. :D

A diótörős, csi:miamis, gabes részre én is gondoltam, de az nem "odaátos" anyira.

2013. jún. 10. 21:21
 7/9 A kérdező kommentje:
*annyira
2013. jún. 10. 21:21
 8/9 hunbula ***** válasza:

Pedig a magyar szinkron de rossz...


Egyébként [link] ha magyar feliratot szeretnél, innen szoktam leszedni amikor olyanoknak mutatok, akiknek kell. De ha angol feliratot szeretnél, az is csak egy gyors guglizás. Használd az internet erejét, mert megadatott.

2013. jún. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 12. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!