Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?...

Mi a címe ennek a filmnek? (tartalom lent) Sürgős!

Figyelt kérdés
Szóval a történet egy gimnáziumba játszódik, ahol vannak a menők meg a nyomik... A menőkhöz csatlakozni akar egy fiú, de csak akkor veszik be a csapatba, ha leugrik a magasból egy tóba(?), vízbe. A fiú meg is teszi, de megsérül. Kimegy a rendőrség, mentő és a fiúk próbálnak elmenekülni. Az egyik fiú azonban nem ment el, így ő lebukott. Mivel komolyabb baj nem történt, a fiúnak csak olyanokat kellet vállalnia,h jár színjátszókörre, segít a takarítónőnek, korrepetál stb., és a színjátszókörön megismerkedik egy lánnyal, aki egy papnak a lánya. A fiú szégyelli, ha vele kell lennie, így a menők előtt ő is beszólogat a "nyomi pap lánynak", de közben délután mindig azzal a csajjal akar lógni. De a csaj nemet mond neki. Aztán az egyik színdarab előadása közben megcsókolja a csajt. Nagyjából ennyi. Ja, meg a csaj nagyon szépen énekel. Lécci' segítsetek! köszönööm!
2013. jún. 10. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Séta a múltba, de a helyedben inkább jó filmeket néznék.
2013. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

áá, séta a múltba. Köszönöm!

Nos, kinek mi a jó... Egyrészt ez egy szubjektív dolog (én pl. nem tudom végignézni a Harry Pottert, pedig sokak szerint jó. Kész, ha nekem nem tetszik, meghagyom annak akinek meg igen, és nem szólom le, kivéve, ha kíváncsiak az én véleményemre).

Szóval köszönöm a tanácsot, de úgy gondolom, hogy majd én kiválasztom, hogy melyik filmet nézem meg, és számomra melyik a normális.

2013. jún. 10. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire felháborodni. De a jó film azért nem teljesen szubjektív, van olyan, hogy film művészet és van olyan, hogy pénz csinálás. A Harry Potter és a Séta a múltba is a második kategóriába tartozik.
2013. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaj, nem! Nem vagyok felháborodva még akkor se, ha úgy jött le a szövegbôl :).

Hát figyelj, szerintem is lehet bizonyos szempontok alapján egy filmrôl megállapítani, hogy jó-e vagy rossz.

De van olyan is, amikor nem szempontok alapján állapítom meg, hogy jó-e, hanem a stílusomhoz, ízlésvilágomhoz 'igazítom' az egészet. Ez a szubjektív vélemény...( remélem érted mit akarok mondani) mivel az utóbbi érvényesül most itt, nem hiszem, hogy minôsítheted jónak

vagy rossznak az én 'fejembe'.

Meg hogy a kérdésbôl nem is igazán derült ki, hogy én mit akarok a filmmel. Megnézni, vagy

Csak ennyit akarok mondani, érted? És nem háborodtam fel :).

2013. jún. 10. 22:17
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, valahogy kitöröltem egy részt. ( telefonról írok)

* szóval a lényeg az, hogy nem tudhattad, hogy miért olyan sürgôs a cím.

2013. jún. 10. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!