Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit jelent az, hogy a szulejmá...

Mit jelent az, hogy a szulejmán című sorozat meg van vágva?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom ezt. Mit jelent? Azt, hogy egy részt kettéosztanak mert nem fér bele a műsoridőbe, vagy azt , hogy kihagynak jeleneteket?

2013. jún. 12. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Kivágnak jeleneteket. Az rtl2-n vetitik vágás nélkül az Ezzelt szerintem sokkal hosszabb.
2013. jún. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne már...szulejmán is meg van vágva? pedig már késő este kezdődik..kész röhej amit ezek csinálnak...amugy igen az rtl2ös ezel sokkal jobb,és szerencsére rtl2 által kapcsolodtam be,az rtl klubon nem láttam,nem is bánom...csaz az rtl2-s verziót sehol se tudom letölteni,mert vágottan van fenn..az első 50 részt meg nem láttam..fene a jó izlésüket...
2013. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor most itthon nem is azt adják mint a törököknél? Akkor hogy találhatnàm meg a párhuzamot??
2013. jún. 12. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ugyan azt adják csak régen ketté vágták, de hogy jelenetek nincsenek kivágva az tuti!!!
2013. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 viktor123456 válasza:
Azért megnézném hány perc lenne, ha kivágnánk belőle a klasszikus zenével kísért percekig történő kamerába bámulást.:)
2013. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nincs kivágva csak megfelezték mert, másfél órás vagy 2 órás a törököknél egy rész :)
2013. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!