Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a címe annak a filmnek...

Mi volt a címe annak a filmnek amiben találnak ásatáson egy kézikamerát és azzal a kamerával filmezték le jézust?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem ez volt az?


[link]


Amúgy nevet nagybetűvel írunk,független attól,hogy vallásos vagy-e vagy sem.

2013. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
A vesszőt pedig úgy használjuk, hogy szóközt rakunk utána, főleg ha helyesírásról okoskodunk.
2013. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem okoskodásból mondtam,gondoltam felhívom rá a kérdező figyelmét. Ellenben Te rosszindulatból és teljesen fölöslegesen kötöttél most belém,viszont tippet,hogy melyik film lehetett az,nem látok a válaszodban.


És tudod mit? Nem érdekel,hogy szóközzel használjuk. Azért kicsit másabb,ha vesszőt írsz szóköz nélkül,mint amikor nevet kisbetűvel.

2013. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mérges vagy nyuszifül?
2013. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én aztán nem :) A hozzád hasonlók nem tudnak felhúzni. Viszont megajándékoztok egy jó nevetéssel,köszönet érte.


És Te? Annyira remegett a kezed,hogy nem tudtál normális ellenérvet felhozni?

2013. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elég fura a humorérzéked, ha azon nevetsz, hogy nem tudsz helyesen írni, sőt még büszke is vagy rá. Nem szokásom kioktatni senkit azért, mert nem tudod írni, sajnos már hozzászoktam a fórumokon, viszont ha valaki helyesírásról okoskodik másoknak, nem árt átolvasni, hogy a saját írása rendben van-e. Ez csak egy jó tanács volt, hátha a következő válaszodnál nem fognak hülyének nézni.

Amúgy mire szeretnél ellenérvet? Nincs itt semmilyen vita, csak próbállak képezni.

2013. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"viszont ha valaki helyesírásról okoskodik másoknak, nem árt átolvasni, hogy a saját írása rendben van-e."


Megjegyeztem a kérdezőnek, hogy a neveket nagybetűvel írjuk. Szerintem teljesen normális hangnemben, erre Te idejöttél kötekedni. Én inkább ezt nevezném okoskodásnak. Egyébként nem Te vagy véletlenül,aki az egyik kérdésnél úgy kezdte a válaszát,hogy az összes többi választ elkezdte ócsárolni? Az nem okoskodás?

Egyébként talán helytálló lenne az előbbi mondatod, abban az esetben, ha én is ugyanazt a hibát vétettem volna, mint a kérdező. De nem az. És még meg is köszöntem volna neked, ha csak felhívtad volna rá a figyelmemet.


"Ez csak egy jó tanács volt, hátha a következő válaszodnál nem fognak hülyének nézni. "


Szerintem az első válaszod 0%-os értékelése nem azt bizonyítja,hogy engem néznek hülyének. De biztos a másik kérdésnél is azért van 20% alá értékelve a válaszod,mert Te senkibe nem kötsz bele, csak kijavítasz mindenkit tisztelettudóan. Persze alapvetően nem a százalékokat kell nézni, de azért jelent valamit,ha máshol is így pontoztak.


Mellesleg ez után:"Mérges vagy nyuszifül?" még gondolod, hogy engem néznek hülyének? Nem akarok veled ismerkedni, úgyhogy kérlek ne nevezz "nyuszifülnek".


"Nincs itt semmilyen vita, csak próbállak képezni."

Nem volt, amíg Te nem kezdted el. Nagyon unatkozhatsz. Ez a "próbállak képezni" pedig nagyon undorító és álszent mondat volt.


Ha normális hangnemben közölted volna a dolgot, talán máshogy álltam volna hozzá én is. Javítottak már ki emberek az oldalon teljesen normálisan és meg is köszöntem nekik. Pl sokáig azt hittem, hogy Korea hosszú "ó", de van, aki tud normálisan is válaszolni, így azóta helyesen írom. A hozzád hasonlók csak a viszályt szítják, de persze a monitor mögül nem nehéz okoskodni. Rossz napod lehetett, viszont örülnék, ha nem rajtam töltenéd ki a dühödet.


Ha megpróbálnál normális hangnemben beszélni, akkor talán megbeszélhetjük.

2013. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ti tényleg képesek vagytok egy helyesírási hibán vitatkozni?:) tudom elrontottam a Jézus nevet elnézést :D
2013. jún. 14. 11:40
 9/13 A kérdező kommentje:
am a film tipped az jó, azt a filmet kerestem :) köszi :)
2013. jún. 14. 11:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem azon vitatkozunk. Csak az 53%-os csőrét böki, hogy nem mindenhol ő adja a válaszokat. Egyébként nem szemrehányásként mondtam neked kérdező, tényleg.
2013. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!