Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csernobili atomerőmű kataszt...

Sutix12 kérdése:

A Csernobili atomerőmű katasztrófáról valaki valami jó filmet mondani, vagy az azt követő eseményekről? Ha van valami horror film is a katasztrófát illetően az is jöhet.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! :)
2013. jún. 13. 16:35
 1/7 anonim válasza:
Ideglelés Csernobilban ami horror.
2013. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm megnéztem az előzetest és jónak tűnik :)


Ha valaki tud még valami Csernobilhoz kapcsolódó filmet az írja le kérem :)

2013. jún. 13. 19:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár atombombás is lehet pl.: ha van Nagasakiról az is jó lenne, vagy bármi más :)
2013. jún. 13. 19:24
 4/7 Joe Makepeace ***** válasza:

Ezt nagyon ajánlom neked, hogyha érdekel Csernobil esete:


http://www.youtube.com/watch?v=0gVqoVZBGcE


A dokumentumfilm rekonstruálja az utolsó percek történéseit, percről-percre, és a robbanás "utóéletéről" is szó van benne. Az aznap éjjeli műszakot mutatják benne, és a narrátoros a film, amiben mint egy mozifilmszerűen élhetjük át az eseményeket, ahol a katasztrófát kiváltó (azelőtt az erőműben soha nem végzett) biztonsági terhelési teszt megkezdéséig, és a robbanás utáni órákat, napokat is fölelevenítik!

Nagyon jól összeszedett, jól megcsinált anyag, csak ajánlani tudom hogyha tényleg érdekel a sztori!


Van még egy dokumentumfilm erről, az pedig:


http://www.youtube.com/watch?v=Sb6Am5Vjqz8


Remélem segítettem

2013. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Joe Makepeace ***** válasza:

[link]


Van itt még egy érdekes anyag Csernobilról, most találtam, ez ugyan nem film, de témába vágó, fényképek, kommentárral, bár hogy kitől származik az nincs megjelölve...

2013. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Feltétlen megnézem!

Az ilyenek nagyon érdekelnek

2013. jún. 15. 19:29
 7/7 CyberCobra válasza:
Esetleg még a S.T.A.L.K.E.R. játékok, ha az utóéletre vagy kíváncsi :)
2014. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!