Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud olyan filmet...

Valaki tud olyan filmet ajánlani, amiben a főszereplő fiú gazdag szülők gyereke, jóképű és népszerű, és beleszeret egy "népszerűtlenebb" lányba?

Figyelt kérdés
A lány lehet szegény is, a szülők ellenezhetik a szerelmet, ezek és végkifejlet mindegy, és az is, hogy melyik korban játszódik. (A Séta a múltbant már láttam.)

2013. jún. 13. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

- kegyetlen játékok

- randiztam egy sztárral

- rómeó és júlia (ez "a szülők ellenzik a szerelmet" történetek ősatyja, bár itt természetesen a lány is gazdag)

2013. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
31%
a tini filmek korulbelul 90%-a
2013. jún. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na, akkor kedves 2. válaszoló, biztosan tudsz mondani pár példát!
2013. jún. 19. 13:12
 4/12 anonim válasza:
16%
google a baratod
2013. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, de ha nem tudsz egy kérdéshez értelmes, hasznos válaszokat írni, akkor minek szólsz hozzá? Vagy ennyire buta vagy, vagy csak szimplán rosszindulatú...

Az első válaszolónak pedig köszönöm :)

2013. jún. 20. 11:11
 6/12 anonim ***** válasza:
A csaj nem jár egyedül
2013. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Esztikee XDXD válasza:

Lenyűgöző teremtmények(Bár itt ellenzik a szerelmüket, de a többi nem igazán igaz max. annyi hogy beleszeret a népszerűtlenebb lányba. Én megnéztem nekem tetszett)

Lány és a farkas(Itt is ismi. nem az a film amit körül írtál de jó én többször is megnézetem)

2014. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csárdáskirálynő -> imádom a zenéit is :)
2014. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
73%

Nem film, de nekem nagyon tetszett a Szent Johanna Gimi. A főszereplő lány népszerűtlen, a fiú pedig a legmenőbb a suliban.

Igaz, hogy könyv, de olyan, mintha egy filmen látnád. Én kb. 2 hét alatt elolvastam mind a nyolc kötetet, nagyon jó!!

2015. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

A bolygó neve: Halál c. film! A gazdag felmenőkkel büszkélkedhető Dwayne Hicks tizedes bolygóközi szerelembe esik egy végstádiumát élő xenomorfokat gyártó cég csúf királynőjébe. Sajnos a szerelmi kalandnak

Ellen Ripley űrkalaúz vet véget, mikor a blitzelő bálkirálylányt - jegy hiányában - kipenderíti a hazatartó űrmasina raktérajtaján. Igaz Lovestory😄!

2015. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!