Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barthának nem kéne a sittre...

Barthának nem kéne a sittre menni?

Figyelt kérdés

A peticiok.com-on már petíció is van erre... Remélem nem hallgat Nórára, és balhé lesz a Hanna féle tüntetésen, és letartóztatják!!!


[link]


2013. jún. 14. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor már le lehetne csukni Miklóst is. Meg Claudiát is. Meg Attilát is. Meg mindenkit:)
2013. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak az utóbbi pár hétben kapcsolódtam be rendesen. Miklós is tudom, hogy csinált valamit, Attila fenyegette pár hónapja, hogy menjen önként a rendőrségre, mert ő nyomja fel, ez mi volt? Mindenesetre, amit szegény Zsófival művelt az a f@sz, az nagyon durva... És az a helyzet, hogy ez tényleg létező jelenség Magyarországon, és fel kell ellene lépni. Helyes, hogy egy sorozat bemutatja, de ezen a ponton nagyon nagy az RTL Klub társadalmi felelőssége, hogy ebből mi jön ki, és ez milyen társadalmi üzenetet fog közvetíteni! Biztos vagyok benne, hogy ha Zsolt menne a sittre, és ott is lenne egy jó darabig(Esetleg csinálnának pár olyan jelenetet is, hogy odabent a cellatársai megverik.), az a valóságban is elgondolkodtatna ilyen embereket!Mert most ugye az jön le az ilyen embereknek, hogy a képviselő is ezt csinálja, úgyhogy lehet nyugodtan. NEM LEHET!
2013. jún. 14. 16:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha már a TV befolyásolja az embereket, és a közgondolkodást(Márpedig befolyásolja.), akkor befolyásolja pozitív irányba!
2013. jún. 14. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Bízom benne, hogy csak ironizálsz, és nem vettél részt Isaura felszabadításában.


'Ha már a TV befolyásolja az embereket, és a közgondolkodást(Márpedig befolyásolja.), akkor befolyásolja pozitív irányba!'

Ez valami vicc? Pont az RTL Klub... Ami olyan műsorokat sugároz, mint a Való világ, Éjjel-nappal Budapest? Igen, befolyásolja a közgondolkodást, mégpedig iszonyú negatív irányba. A most felnövő generáció értékrendjét teljesen rossz irányba pusztítja. Káromkodó, tiszteletlen, széthúzó, primitív lényeket nevel belőlük, akik le lesznek foglalva egész életükben az olyan interperszonális problémákkal, hogy ki mekkora ribanc, meg mi volt ma az aktuális agymosó sorozatban.

2013. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És még valami. Volt valami videó a YouTube-on, ahol asszem projektoron kivetítették, ahol kefélnek, véletlenül. Elég szánalmas húzás, hogy ilyen nevetséges dolgokkal operálnak egy sorozatban. Nincsenek ekkora balfékek a világon, hogy kivetítsék. Nevetséges az az átlátszó ürügy, hogy ennek társadalomnevelő hatása van, hogy minden rossz úgyis kiderül... Ez csak egy nagyon könnyen cáfolható hazugság, amit eladnak a hülyéknek.
2013. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ironizálok. Pont ez a lényeg, hogy ha már ennyi sz@r van a médiában, akkor ez speciel pozitív lenne, ha a szerkesztők ezt csinálnák, amit javasoltam.
2013. jún. 17. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!