Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz-e a Szemfényvesztőknek...

Lesz-e a Szemfényvesztőknek 2. része?

Figyelt kérdés
A film nagyon tetszett nekem, de kicsit befejezetlennek tűnt ...

2013. jún. 15. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lesz 2. része, de majd 2015-ben.


számomra befejezett volt, nem is azért lesz folytatása, mert vmit nem zártak le, hanem mert szép kis nyereséget hozott, és a stúdió ezt meglovagolja.

2013. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cao Laura válasza:
100%
Ez trilógia ugxhogy 3. Része is lesz;)
2013. nov. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a film készítőinek vagy egy cseppnyi eszük, és tanultak, pl. a Másnaposok példájából, akkor a Szemfényvesztők 2. részében nem az első filmben is szereplő színészeket teszik főszerepbe, ugyanis az első részben már lezárták az ő történetüket... Ők négyen, a film világában már ismertek, szerte a világon + körözi őket minden létező hatóság + bosszút álltak az ember apjáért, és elnyerték, amit akartak: tagjaivá váltak a Szem-nek; így mit csinálnának a következő filmben? Nem léphetnek már úgy utcára sem, hogy valaki fel ne ismerné őket, pláne nem színpadra, hisz a rendőrség meg sem várná az előadás kezdetét, már kattanna is a bilincs...


Ide új szereplők kellenek, egy új bosszú története, új kivitelezésben; a régi szereplők maximum, mint mellékszereplők tűnhetnek fel, különben ugyanolyan hatású lesz a Szemfényvesztők 2, az első része után, mint anno a Másnaposok 2, az első után (a 3.-ról már nem is beszélve)!


Persze lehet, hogy ez csak az én véleményem...

2013. nov. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, nekem is nagyon tetszett a film! :D
2013. nov. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pontos megjelenési dátum is ki lett tűzve, szóval ha minden igaz 2016 június 10.-én lesz a második rész premiere.
2014. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!