Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem bírom a horror-t 14...

Miért nem bírom a horror-t 14 évesen mikor már majdnem 18 vagyok, csak négy év. Lehet mégi bekéne tartanom a korosztályt?

Figyelt kérdés
nem tok aludni tőle, és félek a sötétben nagyon :S a barátaim bírják de én úgy érzem kicsi vagyok még belül :S
2013. jún. 16. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen ... ne nézz ha nem bírod , sztem mire 18 leszel magadon fogsz röhögni hogy ettől fostál .. én pl vagy 8éve nem láttam semmien sorozatot/animét/filmet ami megijesztett volna komolyabban
2013. jún. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

"majdnem 18 vagyok, csak négy év"


:D

Ez hatalmas. Oké, hogy 30 éves korod után már 4 év semmit sem számít, de 14 évesen még nagyon fejlődsz, gyerekkorodnak kb mostanában lesz vége, most kezdesz majd el szép lassan komolyodni. Az a 4 év 14 évesen rengeteg, az egész életed 35%-a.

2013. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó nagyon jól mondja, Itt az a "csak négy év" még nagyon sokat számít.

ha megmondhatom az őszinte véleményemet, akkor viszont azt mondom, hogy nem is baj, hogy nem bírod. Nem törvényszerű ,hogy egy bizonyos kor után horrorfilmeket kell nézni, van, aki felnőttként sem "bírja". Sőt, talán az a nagyobb baj, ha bírja valaki, mert az valószínűleg azért van, mert hozzászokott a dologhoz az illető.


Szóval szerintem ez nem ciki, és nem is muszáj elkezdned nézni őket. Ha mégis elfogod, akkor is ráérsz még bőven.

2013. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Ja és:


"a barátaim bírják de én úgy érzem kicsi vagyok még belül :S"


Honnan tudod? Szerintem valószínűbb, hogy inkább csak "menőznek" vele, de este ők is ugyanúgy félnek.

2013. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!