Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen Jó horror film van?

Milyen Jó horror film van?

Figyelt kérdés
Megnéztem már számos horror filmet egyedül és barátokkal is de én még semmitől se ijedtem meg! és ezt már a barátaim is észrevették hogy nem tudok megijedni! Max a paranormal aktivititől ijettem meg egy kicsit! :) De az olyan jó érzés amikor várod hogy mikor ijeszt meg és aztán megkönnyebűlsz amikor megijeszt! ezért hát kérdezném hogy milyen jó rémisztő, elhihető, horrorfilmek vannak?

2013. jún. 16. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A horror eszköztárának csak egyik része a hirtelen rádijesztős jelenet, és a jobb horrorok nem is alapoznak rá.


Legtöbbször inkább elborzasztani akar a műfaj.


Ha megézed mondjuk a Fűrész valamelyik részét, abban semmi "búú" nincs, ellenben elég rettenetes helyzetekkel van tele.


Vagy ha látsz egy olyat mint A Dolog, - az antarktiszon játszódik, és alig történik benne valami - ami amiatt "ijesztő" hogy sosem lehetsz biztos mi történik (a havazás mindent eltakar, ahogy az idegen alakváltó-képessége is), teljesen más módon fogsz "félni".

2013. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ördögűző

Ideglelés Csernobilban

Péntek 13

Kedvencek temetője


Én ezeket láttam, és nagyon féltem tőlük..

Bár én szinte mindentől félek, de azért nézd meg, biztos tetszeni fog neked is :)

2013. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!