Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Te melyik háznak szurkolsz a...

Te melyik háznak szurkolsz a Trónok harcában és miért? (sorozat)

Figyelt kérdés
Kérem a könyveseket, hogy ne spoilerezzenek, köszönöm!

2013. jún. 17. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Bár olvastam a könyveket, de nem fogok spoilerezni, és a sorozat jelen állása szerint mondok véleményt. Én a Lannistereknek szurkolok. Ők a leghatározottabb, legmagabiztosabb, leguralkodóképesebb család, és nem véletlenül állnak ők nyerésre. Tywin Lannister remek stratéga, jól tartja kézben a birodalmat, amit Cerseinek meg Joffreynak majdnem sikerült elb*szni.
2013. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én Daenerys Targaryennek szurkolok, mert Robb már meghalt, és őt illetné a trón. Igazságos és a tengeren túl rengeteg követője van.
2013. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is nekik, ugyanezekből az okokból. Még az öreg Tyrell is szimpatikus. A Starkokat valahogy sosem csíptem annyira.
2013. jún. 17. 20:42
 4/12 A kérdező kommentje:
Mármint a Lannistereknek. Jog szerint meg Stannist illetné a trón.
2013. jún. 17. 20:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Nos, ami a jogot illeti, nem feltétlen, hisz ha azt nézzük, Aerys volt a király, azonban ellene fellázadtak, de ugyanúgy megilleti az ő gyerekét a trón, tehát ha így fogjuk fel, akkor Daenerys a törvényes uralkodó.
2013. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a Starkoknak. Ők voltak az elsők, az andalok meg takarodjanak vissza oda, ahonnan jöttek. xD
2013. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Starkoknak szurkolnék, de őket nem illeti a trónon, csak észak. A Lannisterek győzelmének nem örülnék, habár szeretem Tyrion-t és Tywin-t. A legjobb lenne, ha Dany legyőzné a Másokat és elfoglalná a trónt, vagy ha nem ő, Akkor Stannis Baratheon, elvégre törvényesen őket illeti, attól függ, hogy nézzük :)
2013. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vastrón: Daenerys Targaryen (Griff-papucsférj)

Királynő Segítője, Casterly-hegy Ura, stb.: Tyrion Lannister

Éjjeli Őrség: Havas Jon

Deres: Rickon Stark

Zúgó: Edmure Tully vagy Brynden Tully

Égikert: Mace Tyrell

Viharvég: Stannis Baratheon

Sasfészek: Örökös Harry

Dorne: Doran Martell

2013. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyik háznak sem szurkolok, ez nem szurkolás kérdése. Van, akit kedvelek és megértek, na meg sajnálok, és van akit gyűlölök. Más kérdés, hogy kit ültetnék a Vastrónra. A Strakokat szeretem a legjobban, hiába tűnik úgy, hogy amit lehetett elb*sztak... (habár simán lehet azonosulni velük, nem mindenki képes mindenre figyelni, egy ilyen intrikákkal teli világban meg pláne!) Még mindig reménykedem abban, hogy Észak nem felejt! A Vastrónra nem pakolnám fel egyik Starkot sem, hiszen jog szerint nem illeti őket. Ha a törvényeket nézzük Danynek kellene a királynőnek lennie (bár nem örülnék neki...), viszont ha kívánságműsort játszunk, akkor Tyrionnak adnám a koronát.
2013. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Eddard Stark válasza:
Én a Starkokat bírom. Nem tudom, miért. :)
2014. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!