Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudok letölteni anime-kat?...

Hol tudok letölteni anime-kat? Inuyasa kaleido star, pokoli lány, ilyesmi. Olvasni és nézni is szeretném őket

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 20:03
 1/4 anonim válasza:

ha szinkronosan szeretnéd akkor szerezned kell meghívót magyar torrentes oldalra, hátha valmelyiken van fent anime


ilyen nekem sincs , úgyhogy ebben nem tudok segíteni


viszont szinte mindent elérhetsz idegen nyelv plusz felirattal,külföldi torrentes oldalakról az animét + az animeaddicts.hu oldaláról tudsz, szinte bármihez feliratot letölteni


ezt az oldalt amúgyis ajánlom , itt szinte bármilyen információhoz hozzá juthatsz animeügyben


külföldi letöltős oldalak ahonnan én le szoktam tölteni animét/is/:


btjunkie.org

isohunt.com

mininova.com


az animeaddict fórumokon találsz külön japán letöltőoldal

olvasni alatt gondolom a mangákat érted:


magyarul a legtöbb nagyon egyszerűen a manga.hu oldalról tölthető le

2009. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

még nem fejeztem be csak ez a hülye gép elküldte valamiért:


szóval : a manga.hu-n vannak magyarul mangák,az animeaddict.hu-n is van fenn


de azért a magyar olvasási elérhetőség elég korlátozott, ha tudsz valamennyire angolul akkor , szinte mindent megtalálhatsz a:


[link]


oldalon


na még az előző irásban nem fejeztem be hogy: ha nem találnál valamit azokon a linkeken amit ajánlottam animeletöltésre, /amiket említettél azok biztos fent vannak mondjuk/ , akkor az addict oldalán a fórumaikon körülnézve találhatsz még direkt japán letöltőoldalakat akár , meg más animeletöltő oldalakat , torrentoldalakat ugye.de én úgy vagyok vele hogy a btjunkie.org-on mindent meg szoktam találni ami kell, úgyhogy erre kényelmesedtem rá úgymond


az animeaddictról követlenül is tudsz letölteni animéket , van egy kb száz animéből álló listájuk, köztük egész jókkal,

2009. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már letöltesz, addictson nézz szét de valami értelmesebbet... Bocsi, de ezek elég gyenge eresztések. Inuyasha aranyos (volt), míg nem mentek körbe-körbe a történetben és nem laposodott el. Nézz körül egyrészesek közt is, igazi gyöngyszemeket lehet találni!
2010. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár régi kérdés, de én találtam egy jó oldalt:

[link]

2010. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!