Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani ilyesztő vagy...

Tudtok mondani ilyesztő vagy az elvarázsolt kastélyhoz hasonló filmeket? TÖbbi lent

Figyelt kérdés
olyasmire gondoltam h pl legyenek benne szellemek meg ilyesmik de vér ne mert irtózok tőle.
2013. jún. 18. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

'Tudtok mondani ijesztő, vagy az Elvarázsolt kastélyhoz hasonló filmeket? Többi lent.'


'Olyasmire gondoltam, hogy pl.: legyenek benne szellemek, meg ilyesmik, de vér ne, mert irtózom tőle.'


Ne haragudj, de égette a retinámat.


De természetesen választ is adok neked. :) Nézd meg a Dead End című filmet. Nagyon jó, és nagyon nyomasztó. :) Az ijesztő filmek közé sorolnám még az 1408-at is, abban úgy emlékszem szintén nincs vér, talán csak annyi, hogy egyszer elvágja benne a férfi a kezét. Vagy van még egy film, ami most hirtelen eszembe jutott. Ez egy francia horror, szintén nem véres. Az a címe, hogy Ils. :)


Az életkorodat csak megtippeltem, de szerintem van még egy film, amit felírhatnál esetleg pár évvel későbbre. Az a címe, hogy a Két nővér. :) Nagyon nyomasztó film, és azért vannak benne 'szellemek'. Azért tettem zárójelbe, mert máshogy kell értelmezni a filmet. :)


Belinkelem neked a filmeket.


* (2003) Dead End

[link]

* (2007) 1408

[link]

* (2006) Ils

[link]

* (2003) A két nővér

[link]

2013. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dark Shadows...
2013. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amúgy 14 vagyok :)
2013. jún. 19. 11:26
 4/5 Pokkec válasza:
Amityville horror vagy Az árvaház.
2013. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi jól hangzik :)
2013. jún. 21. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!