Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 8 éve nézem a Jóban Rosszban...

8 éve nézem a Jóban Rosszban c. sorozatot, de már kezd unalmas lenni. Szeretnék áttérni a Barátok közt-te. Milyen történetekkel állnak elő? Megéri azt nézni a Jóban Rosszban helyett?

Figyelt kérdés
.
2013. jún. 19. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Ugyanolyan unalmas. Inkább keress más sorozatokat.

Amúgy én a Jóban-rosszbant már kb 2 éve nem nézem, én akkor untam meg. Sőt egyenesen már idegesített.

2013. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én a BK-t kisebb-nagyobb megszakításokkal már vagy 10 éve nézem :D De csak az olyan szereplők miatt, mint Berényi Miki meg Bartha Zsolt. A Jóban Rosszbant úgy hallottam,h ott mindig amerikai filmekbe illő módon ölik meg a szereplőket, pl. a maffia elfoglalja a kórházat és lövöldöznek vagy vmi vírus elszabadul a kórházban és azért halnak meg, most meg vmi szekta felgyújtotta magát vagymi xD A BK-ban is van 1-2 őrültebb dolog, de sokkal életszerűbb.
2013. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én már belefáradtam a Jóban rosszban sorozatba, nem tudom, hogy most bele tudnál-e szokni a BK-be. Szerintem is inkább valami más sorozatot keress.
2013. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A jóban rosszban kezd gázos lenni, de nagyon semmi ötlet.

Bartáok közt is gáz ami néha bele bele kapcsolok egy helyre zsúfolják be a szereplőket.


Silány szórakoztatás..... alacsony szinten.


nem érdemes nézni se ezt se azt inkább család barátokkal értelmesebb lenne foglalkozni.... Vagy tanulni vagy jógázni.

2013. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itten valós történetekkel állnak elő,most volt a családon belüli erőszak.mert Zsolt verte a feleségét Zsófit,aztán Miki felbérelt egy verőembert hogy ölje meg a testvérét Attilát mert megcsalta Nórát,de a bérgyilkos véletlenül Andrást intézte el aki lezuhant a 16-dik emeletről,Miki ezért nem akarat fizetni a verőembernek és a verőember elrabolta Nórát és Timikét,kiszabadultak de Nórának poszttraumás stressz szindrómája lett ezáltal átkattant neki,a bérgyilkos meghalt de Nóra maga előtt látta,és amikor már teljesen átkattant neki egy baltával átütötte a falat,de már kezelés alatt van és gyógyul,a tegnapi részben az építkezésen Peti csajára rádőlt a fal,nagyon sok jó sztorikkal állnak elő és sokkal jobb mint a JR.

Szerintem néz meg egy két részt az rtl-moston.

Vagy itt van egy két rész a youtuben feltéve

http://www.youtube.com/watch?v=7rARZHe5-BQ

Nézd meg..

2013. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja és ezzel a főcímmel kezdik a sorozatot

http://www.youtube.com/watch?v=Pnu-9R9dyrg

utána leadják hogy mi történt a tegnapi részben,reklám és kezdődik a rész,egy epizód 12,15 perces,a második 15,16,

20:20 kor szokott kezdődni a sorozat az éjjel nappal budapest után,gondoltam leírom tájékoztatlak :))

2013. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt van ahol Nóra áttöri a falat

[link]

2013. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mint BK néző... Ne nézd egyiket se! :)
2013. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én szeretem mert tanulságos meg a színészek is jól játszák a szerepeiket.
2013. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En nyolc eve nezem a baratok koztot, es kb 7 eve a joban rosszbant. Szeretem az ilyen sorozatokat,meghogyha unalmasak is, valahogy ha otthon vagyok es raerek muszaj neznem:) szerintem ne terj at, vagy ha valami megtetszett a baratok koztbe, nezd mindegyiket:) a sok ismetles miatt megoldhato. Joban rosszban aznapi reszet a supertv2n szoktak leadni azt hiszem 16.50 korul, a baratok koztot pedig ismetlik az rtl2n 22.25-tol. En mindegyiket nezem, mindegyik szinte ugyan olyan, de van amikor a jr unalmas de a bk akkor epp izgi, de van hogy ellenkezoleg. Mindegyik tud kegyetlen izgi es kegyetlen unalmas lenni, de nezz bele a baratok koztbe:) bar azt nem mondom hogy elsore megerted, mett vannak benne erdekes dolgok, de szerintem.mindegyik nezhezo:)
2013. júl. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!