Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok valami nagyon jó,...

Mondanátok valami nagyon jó, fordulatos, akciódús sorozatot?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni vmi jó sorozatot, de nem igazán vagyok képben a témában.

Olyan kéne, aminek van magyar szinkronja és le tudom tölteni valahonnan(pl.nCore-ról)



2013. jún. 19. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Trónok harca

24

Breaking Bad


Mindet felirattal ajánlom.

2013. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha felirattal nézam, akkor nem látom a képet és nem tudok figyelni a hangra se, úgyhogy én nem vagyok híve ennek az "eredeti hanggal sokkal jobb" dolognak.

De kösz a címeket!

2013. jún. 19. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:

A Trónok Harcát én is ajánlom:)

A TrueBlood se rossz az elején, ilyen vámpíros, de szerintem egyre rosszabb lesz ahogy megy előre.

Amerikai Horror Sztori, bár magyarul csak alig jelent meg pár része, szerintem elég jó sorozat.

Bár elég tipikus, de én nemrég kezdtem el nézni a Dextert, és tetszik ez is:)

most nem nagyon követem a sorozatokat, de ha van nCore-od, akkor simán tudsz keresni a sorozat kategóriában, én is ott találtam ezeket, szóval csak próba-szerencse alapon találtam rájuk:)

2013. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A célszemély (Person of Interest)

[link]

2013. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már töltöm a Trónok harca első évadát. :D
2013. jún. 20. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!