Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fűrész 8 mikorra várható,...

A fűrész 8 mikorra várható, hogy megjelenik körülbelül?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha én azt tudnám... Halloweenkor szokott új Fűrész megjelenni (legalábbis 2004-2010. így volt), úgyhogy nagy rá az esély, hogy már idén Halloweenkor, mert Leigh Whannel (a férfi, aki az író és aki Adamet játszotta) elkezdte írni a forgatókönyvet már tavaly nyáron, de akkor sem :D De a Lionsgate kijelentette, hogy tutira lesz.

Apropó Adam! Ezt nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=21JmVd3cWzI

2013. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Örülnék ha idén halloweenkor kijönne a fűrész 8,megnéztem a videót,durva.Alig várom már hogy kijöjjön végre valahára.
2013. jún. 22. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen videót néztél meg? o.O már van előzetes? Kaphatok egy linket? ^.^
2013. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amit elsőnek belinkeltél azt a videót néztem meg Az Adam allive-osat :D
2013. jún. 26. 20:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs még előzetes sajna csak fan made :SSS
2013. jún. 26. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:

amúgy még egy dolog adam halálát illetően, ami nem bizonyíték, csak alátámasztja az elméletet: Ha jobban megnézzük, akkor ez a ház, ahol az egész 2. rész játszódik, és ahova az 5.-ben sthram követi hoffmannt, ugyan az, csak a későbbiekben fel van újítva. miért újították volna föl?

Mallick, mielőtt beletette volna a kezét a körfűrészbe, azt mondta azért van ott, mert "valaki" heroint adott neki, hogy gyújtson föl egy házat, amiben - mint később rájött - nyolc (!) hulla volt! hoppá! számoljunk csak!

1. zepp

2. tapp

3. xavier

4. jonas

5. laura

6. addison

7. magnum

8. obi

?-> 9. adam <-?

ez is egy érdekes teória :) amúgy a lionsgate azt mondta, hogy az a jelenet, amiben amanda megfolytja adamet, igazából törölt... hm... mi okuk lett volna rá, hogy ezt mondják? :D

2013. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jaja :D öö hát nem tudom miért hagyták ki :/
2013. jún. 27. 15:41
 8/11 A kérdező kommentje:
vagy azt hogy mi okuk lett volna rá :D
2013. jún. 27. 15:42
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem kapóra is jön nekik, hogy bénák voltak ;) persze ha valóban visszahozzák adamet, arra fognák a bizonyítékokat, hogy nem elcseszték, hanem direkt így csinálták :D
2013. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jaja :D szerintem úgy fogják csinálni :D
2013. júl. 6. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!