Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter 4. részében...

Kanfa kérdése:

Harry Potter 4. részében Viktor Krum mit ad Hermionénak a film végén?

Figyelt kérdés
Valami cetlit ? mI van ráírva?

2013. jún. 21. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát azt mondja közben, hogy write to me, ezért gondolom, a címe rajta van. Bár a baglyok nem a cím alapján találják meg az embereket, szóval lehet, hogy nem az van rajta.:D
2013. jún. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A könyvben Ronnak ad autogramot.
2013. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csajszi124 ***** válasza:
Ezt is figyelmen kívül hagyták, mert a könyv szerint nem csak nevet írnak a borítékra és akkor megtalálja a bagoly az illetőt, hanem címet is. Kivétel ez alól Sirius, mert neki ugye nem tudja a címét :D
2013. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jó de könyvben volt hogy Hedvig cím nélkül is megtalál embereket

igaz, ez hosszabb időbe telik neki, meg Hedviget amúgy is mindig dicsérték hogy kivételes bagoly :D

2013. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hedvig berepül egy netkávézóba, a Facebook-on megkeresi az illetőt és a hülyéje ahelyett, hogy ott írná le mi van, inkább elrepül a levéllel a címzetthez! x)
2013. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 hoppá x)
2013. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A könyvben semmit nem ad neki... Hermionét félrehívja beszélgetni utána Ron kér autogrammot és ad neki.. :)
2013. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ronnak ad egy autogrammot, a másik oldalára meg azt írta:

"Nyolckor este a zacsó-macsó."

2013. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy emlékszem hogy Ronnak ad autogramot már mint a könyvben, most az 5.részt olvasom ebben a részeb Hermione levelezik Krummal, a 7.részben pedig ott van az esküvőn.

Nekem egyik film sem tetszik, a harmadik a legrosszabb filmben annyira nem tetszett hogy nem akartam elolvasni könyvben, de végül rá vettem magam és kiderült hogy nagyon jó rész sőt talán az a legjobb könyv már mint ahogyan megírta az írónő.

Ráadásul sok infó van benne pl Harry apja is animágus volt, egy szarvas.

2013. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!