Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mads Mikkelsennel nem akarják...

Mads Mikkelsennel nem akarják újraforgatni a Hannibal-filmeket?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Semmi értelmét nem látnám, Anthony Hopkins színvonalát szerintem még meg sem tudná közelíteni.
2013. jún. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Az első válaszolónál van a pont.

Hannibal=Anthony Hopkins, bárki bármit mond.

Ez az új sorozat is csak egy gyenge utánzat lett. Persze ki mit szeret, de aki látta az igazi Hannibal-filmeket, annak nem hiszem hogy tetszene a sorozat.

2013. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy jó kérdés. Szerintem Mads Mikkelsen-nel sokkal jobb a Hannibál :)
2013. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
szerintem elég a sorozatban, többé-kevésbé úgyis ugyanarról szól.
2013. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Misha Collins ***** válasza:
73%
Abszolút értelmetlen. Szerintem egyik sem rosszabb a másiknál, inkább azt mondanám, hogy más. A filmes verziók nekem nagyon tetszenek, és minek kéne leutánozni a Mikkelsennel? Ő meg pont jó a sorozatban... Ne haragudj, de nem is értem, miért forgatnák újra, vagy hogy miért a kérdés. :-)
2013. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a filmeket és a könyeveket meg Anthony Hopkinst is, de a sorozat is nagyon tetszik. Szerintem Mads abszolút júl alakítja Hannibált, azonban fölösleges összehasonlítani Hopkinssal. Másik végéről fogták meg a figurát, de mindkettő jó.
2013. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Annyira a másik végéről fogták meg a figurát sajnos, hogy a sorozatot elkezdtem, de egy rész után abba is hagytam.
2013. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért abba is gondolj bele, hogy bizonyos szempontból a regények előzményeit nehezebb volt hitelesen megcsinálni, mint a filmet, és ez a Hopkins-féle Hannibállal lehetetlen lett volna.

A sorozatban Hannibál és az FBI több évadon keresztül fognak együtt dolgozni (már ha leforgatják a többit is), tehát Mikkelsennek úgy kellett megformálnia a karaktert, hogy a néző ne kérdezgesse percenként, hogy hogy lehet ennyire barom az FBI, hogy nem veszik észre a nyilvánvalót? Márpedig ha ugyanezt a történetet a Hopkins-féle Lecterrel valósítanák meg, én örökké ezt kérdezném. Ez annyira hihetetlen lenne (mert azért az FBI sem gyengeelméjűekből áll), hogy biztosan nem tudnám nézni.

A Mikkelsen-Lecterrel viszont valamennyire érhető, hogy miért nem jönnek rá, ki ő valójában.

2013. aug. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!