Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Zöld íjász vagy hős legendája?

Zöld íjász vagy hős legendája?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nektek mi a véleményetek a zöld íjászról és a hős legendájáról? Most éppen a dr who-t (ki vagy doki) nézem. Szerintetek melyiket kezdjem el nézni? :)

2013. jún. 22. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

egyértelműen a hős legendáját

az első része ne tévesszen meg, mert utána már sokkal jobb lesz

és a története os elég érdekes szerintem legalábbis


a zöld íjásznak a története egyszerűen kész összevisszaság és logikátlan

nekem nem igazán tetszett

mondjuk lehet azért, mert a címe alapján valami izgalmasabbra és teljesen másra számítottam

2013. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sz*r mindegyik
2013. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat. Kedves 2., hogyha ezeket rossznak találod (én még nem láttam egyiket sem, csak a zöld íjászból 1-et de az nem tetszett), akkor ajánlanál valamit? (Ami nem komédia, vagy vicces, hanem valami hasonló témájú) Bocsi ha hülyén fogalmazok :D
2013. jún. 22. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha más fantasy sorozatba belenéznél: Trónok harca.
2013. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen zöld Íjász mert jók benne az ellenségek és a poénok is. (az első második rész meg nem olyan jó de a többi kiiirály)A hős legendája vontatott és nagyon számítógépes az egész


Ha akarod július 15-től(hétfő) elölről kezdik a zöld íjászt a kezdetektől a cool tv-n(a bomba siker után nem csoda)


A hős legendája szombatonként megy

2013. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 postok823 válasza:
A hős legendája király csak ajánlani tudom
2015. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!