Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok "A Da Vinci-kód"-ho...

Mondanátok "A Da Vinci-kód"-hoz és az "Angyalok és Démonok"-hoz hasonló filmeket és könyveket? (inkább filmet)

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A Jézus-videó-ez a könyv

A Jézus-videó nyomában- ez film a könyvből

2013. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Dan Brown többi könyvét (Digitális erőd, A megtévesztés foka) ajánlom, nekem nagyon tetszettek, hasonló a stílusuk. A da Vinci-kódnak meg az Angyalok és Démonoknak ugyebár még két folytatása van (Az elveszett jelkép, Inferno), az újat még nem olvastam (most lehet, hogy el is kezdem), de a régebbi elég jó volt. Bár állítólag a tudományos magyarázatai egy részét ő találta ki, de attól még engem elszórakoztatnak.:D Film is talán lesz belőlük valamikor a távoli jövőben.

Ami film eszembe jut hasonlóság szempontjából, az A nemzet aranya, ha még nem láttad. Hasonló kincskeresős témája van a Lara Croftnak (annyira nem tetszett, de elmegy, asszem ennek is van több része) és az Indiana Jones filmeknek, amikből csak egyet láttam, de már nem emlékszem rá, mert régen volt, de aszthiszm, tetszett. Azt hallottam, hogy a többi része is jó.

2013. jún. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!