Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » HORRORFILM PROBLÉMA SEGÍTENÉTE...

HORRORFILM PROBLÉMA SEGÍTENÉTEK? LEHET MINDEN JÓT LÁTTAM MÁR?

Figyelt kérdés

teljesen el vagyok keseredve, elmagyarázom...

Horrorfilm iránti rajongásom hatalmas, de félek az összes jót láttam már és nem találok több jót. kérem akinek hasonló az ízlése adna tényleg jó ötleteket? elegem van a csalódásokból. (és zombisat meg élőhalott fajtát ne mert nem szeretem)

Szóval amiket imádok:


-Saw

( Csak az 1, a többit is láttam , de csak az egy tetszett, viszont azt imádom


-scream

(agyon tetszik maga a stílusa, és ahhoz hasonlót ajánlottak When a stranger calls, ez valóban jó igaz?)


- The descent

(nincs mit magyarázni talán ez volt a legpárnaszorongatósabb)


-Paranormal activity

(egész jó mert hiszek a szellemekben így volt egy-két érdekes pillanat viszont mint az összes horrornál a 2-3 borzalom volt nekem)


- The have eyes

(elmegy ez az egyik "csalódás" ezt mostanában láttam és hát... egyáltalán nem volt ijesztő


- Mirror

(EZ FONTOS... Nem értem miért félnek tőle az emberek... Megnéztem és teljes csalódás volt nekem, még egy este erejéig sem maradt bennem a félelem)


-Smiley

(sok ember lehordja én nagyon élveztem tetszett hogy a sikolyra emlékeztet a stílusa. Egyébként is youtuber-ek játszanak benne (Y) )


- Bloody Mary

(csalódás)


-REC

(nagy nagy csalódás)


-Ring (régi változat)

(Egész filmben egy valamire való félelmetes rész a többi kuka... ez után bele belenéztem a remake-be de hát.. rossz)


-Köpök a sírodra

(Legalább végig tudtam nézni és nem untam szét a fejem)


- cannibal holcaust

( nagy nagy csalódás... ez kinek ijesztő? max gyomorforgató)


-texasi láncfűrészes

(elmegy...)


-1000 halott háza

(ÉRTENEM KÉNE MI A SZ* VAN BENNE? O.o)


És még annyi-annyit láttam ami nem is ugrik be... Látjátok félek hogy érzéketlen lettem rá, szóval ha tudtok jó horrorfilmet kérlek mentsetek meg :C köszi hogy végigolvastátok, ha eszembe jut még film írok :))



2013. jún. 24. 14:47
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*the hills have eyes
2013. jún. 24. 14:49
 2/19 A kérdező kommentje:

- Végső állomás

(hát, élvezhető.. ha nem is ijesztő nem unod magad rajta :) )


- Groteszk

(Japán undorítóság >.< )


- Démoni doboz

(egyetlen jó dolog hogy szinte üres moziterembe néztük. Izgi volt >.<)


-Prometheus

(nem tudom horror-e nekem inkább amolyan "hú de szexi ez a földönkívüli" film volt :DD )

2013. jún. 24. 14:57
 3/19 anonim ***** válasza:

"teljesen el vagyok keseredve, elmagyarázom... "


Brühüm-brühüm...megérdemelnéd, hogy igazán csalódj egyszer az életben, aztán mondhatnád, hogy igazán el vagy keseredve.


Amúgy nem zavar, hogy javarészt teljesen más kategóriájú horrorfilmeket soroltál fel? Az egyik gore film(trancsírozós), a másik inkább természetfeletti/szellemes,stb. A Grotesque és Cannibal Holocaust pont nem akarnak semmivel sem ijesztgetni, úgyhogy nem értem, ezt miért írtad "hibának".

Most félni/megijedni akarsz vagy pedig csak "sokkot szeretnél?


A "Ring"(amúgy Kör, vagy eredeti címén Ringu) pedig nem egy olyan film, amiben a vérengzést kell várni, hanem kicsit át is kéne érezni a filmet.


Akkor hogy írjak is(de gondolom fölösleges, mert Te már olyan "menő" vagy, hogy semmi nem hat rád):


Paranormal activity 2:Tokyo night

Yogen(előérzet)-nyomasztó

Kansen(fertőzés)-zavaros film és gondolkodtató, úgyhogy ész is kell hozzá)

(jáh, mind japán, nem tetszik, ne nézd meg)


Esetleg még a 1408-as szobát(misztikus thriller), ez félelmetes kategória.


Szerintem Te tipikusan az a "nagymenősködő" fajta vagy, aki azt hiszi hogy pár horrorfilmet erőltetve végignézett, mindenféle beleélés nélkül, csakhogy el tudjon vele dicsekedni. Vagy a másik tippem, hogy végig sem nézted mindet, csak bele-bele tekergettél.

2013. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Dehogy,még nem láttad mindegyik jó horrort,ezeket nézd meg,biztosan tetszeni fog:

Sinister

Insidiuos

Dark Skies

Két nőver

2013. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mindenesetre köszönöm az ajánlásokat megnézem őket :)


Hogy különbözőek: Miért írtam én hogy mind egyforma? Egy ember csak egyféle filmet szerethet?


Mindenféle menőzés nélkül mondtam, hogy mit láttam, nem értem mi a problémád, az én anyámat hogy felmertem sorolni őket. A kör (igen tudom a címeit szóval ezt sem értem miért kellett külön leírnod) lehet "beleélős" ahogy te mondtad de nekem nem jött át ez van nem minden embernek tetszik ugyan az.


Én nem mondtam hogy a Cannibal Holocaustnak félelmetesnek kell legyen csak a kommentek írták hogy így úgy féltek közben én épp erre válaszoltam.


Végignéztem a filmeket, a kör új változatába tekertem bele ahogy azt írtam is.


Ha már feltételezgetünk gondolom te pedig egy még nagyképűbb alak vagy aki azt hiszi hogy belelát az emberekbe és "megmondja a tutit" ha nem tetszik a kérdés ne válaszolj, de istenem annyira szánalmas, hogy az emberek itt élik ki a gondolom nagyon vidám életüket


"Brühüm-brühüm...megérdemelnéd, hogy igazán csalódj egyszer az életben, aztán mondhatnád, hogy igazán el vagy keseredve. "

naneee ez most komoly? :D

2013. jún. 24. 15:38
 6/19 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: Köszönöm mindenképp megnézem :) ( külön pacsi a normális válaszért )
2013. jún. 24. 15:40
 7/19 anonim ***** válasza:

"Hogy különbözőek: Miért írtam én hogy mind egyforma? Egy ember csak egyféle filmet szerethet? "


De szerethet persze, de tényleg nem érted? Egy Cannibal Holocaust, Grotesque, stb. jellegű filmtől nem azt kell várni, hogy megijesszen, mert nem ez a célja, de Te úgy írtad, mintha ezért lennének rossz filmek. Nem tudom, hol írhatta bárki is, hogy félt azok alatt, de egy idő után magától is rájön az ember, miközben nézi a filmet, hogy nem az célja, hogy félelmet keltsen.


"Mindenféle menőzés nélkül mondtam, hogy mit láttam, nem értem mi a problémád, az én anyámat hogy felmertem sorolni őket."


Senki nem anyázott neked, nem értem, akkor Te miért, de hát Te tudod...

Nem érdekelt először sem, hogy felsoroltad, az idegesítő, hogy majdnem mindegyikhez azt írtad, hogy ilyen-olyan rossz és nagyon túlspiláztad néhol, pl"Nem értem miért félnek tőle az emberek". Hadd döntse már el az ember, hogy fél-e rajta vagy sem, nem kell neked azt értened!


Nem kell "belédlátni", az írásod alapján KÖVETKEZTETTEM. És a kommented is csak azt bizonyítja, hogy jól.

"gondolom te pedig egy még nagyképűbb alak"

NagyképűBB? Kinél? Nálad? Akkor azt most magadra értetted? Érdekes vagy.


"naneee ez most komoly? :D"


Igen, az. De hiába is várná az ember egy ilyentől, hogy felfogja, gondolom mint a legtöbb hozzád hasonlónak az a legnagyobb problémád az életben, hogy dobott a "pasid"/"csajod".


"hogy az emberek itt élik ki a gondolom nagyon vidám életüket "

Ebből látszik, hogy Te csak a vakvilágba "feltételezgetsz"(ráadásul k*va rossz irányba), én viszont az írásod alapján szűrtem le dolgokat és még mindig úgy gondolom, hogy jól.


De tudod mit, jó szórakozást a horrorfilmekhez, szerintem írtunk eleget. Ha nem tetszik, tudlak sajnálni.

2013. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
xddd remélem szebb napod lett :*
2013. jún. 24. 18:16
 9/19 anonim ***** válasza:
viasztestek,péntek 13,sziklák vére, halálos kitérő 1-5, 8 préda, hostel, szörny 1-3, piranha 3d és 3dd, hideg préda, a romok, ház az erdő mélyén, gonosz halott, primal, az utolsó ház balra, eden lake, halloween, most ennyi jutott az eszembe egyébként nekem is ilyen ,,problémám" van.
2013. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
viasztesteket én is láttam :) halálos kitérő pedig 1-2t :D hmmm és amit én felsoroltam mind láttad? mert ha nem azokat nézd meg hidd el nem rosszak :)
2013. jún. 24. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!