Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ezekhez hasonló...

Tudnátok ezekhez hasonló filmeket mondani?

Figyelt kérdés
Nem rég láttam a Little Birds és a Hick című filmeket, és valami iszonyatosan tetszettek. És nem is tudom, hogy ezek milyen fajtába sorolhatóak...régebben játszódnak gondolom ilyen 80-as évek körül, de nagyon tetszett ez a stílus. Ezekre is csak véletlen találtam rá, de ha valaki tudna segíteni, hogy milyen "fajtájúak" vagy mondani hasonlóakat, azt nagyon megköszönném! :)

2013. jún. 24. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

"road movie" néven szokták őket emlegetni

kallódó főhős(ök), fizikailag is útnak indul(nak) ugye, ami egy lélektani út szimbolikája


Úton

(On the Road)

[link]


Út a vadonba

(Into the Wild)

[link]


Sárga zsebkendő

(The Yellow Handkerchief)

[link]


hirtelen ennyi, nemtom, ilyesmire gondolsz e

2013. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első sorban ahogy én láttam ezek mind 2011-es filmek :D És fajtára most hogyan gondolsz (személy szerint egyik filmet sem láttam) mert ezek csak simán drámai besorolású filmek...esetleg amit még így láttam talán hasonló lehet a : The kids all right , Your sister's sister , Lymelife, It's Kind of a Funny Story...aztán ha nem ilyenek akkor bocsi :D
2013. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. igen szerintem meg is van mit kerestem :) amiket belinkeltél, azok közül csak egyet nem láttam, de most utána néztem és rengeteg van :) a 2. válaszban is sok jó filmet találtam, köszönöm! Azt hiszem el leszek egy darabig! :)
2013. jún. 24. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!