Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézek egy sorozatot, de egy...

Nézek egy sorozatot, de egy másik film "bezavar". Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy sorozatot. Elkezdtem nézni, és minden 2. percben egy általam szintén letöltött film úgymond "bezavar" az én sorozatomba. Rámentem a sorozat második részére meg a többire is, ott is ez van. De csak az az egy film jelenik meg mindegyikben.

Töröljem le a filmet, vagy mit csináljak? Eléggé zavaró, hogy nem tudom megnézni a kedvenc sorozatom... :S



2013. jún. 25. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
vlc media playert hasznalj
2013. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát azt már próbáltam, de nincsen nála hang. :S Akármilyen filmet akarok azzal lejátszani, hang egyszerűen nincs. Most letöltöttem egy új videólejátszót, ami tökéletesen működik. De sajnos ott is ugyanaz a helyzet, vagyis nem tudom nézni a sorozatot...

Pozitívum: találtam egy oldalt ahol meg tudom nézni online, úgyhogy tulajdonképpen már nincs gond! :)

2013. júl. 2. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!