Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tudok filmet nézni...

Miért nem tudok filmet nézni online?

Figyelt kérdés

Akármilyen filmet akarok nézni pl. Home Moovie-n és rákattintok a linkre ezt irja ki :

The system cannot find the file specified.

Mit tudok csinálni?



2013. jún. 25. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a jó oldal a Mozicsillag. Írd be a google- ba a filmcímet és mögé, hogy online és ha kiadja, hogy Mozicsillag, kattints rá. A legjobb lejátszó a Putlocker, ha olyan nincs, keresgélj. Amúgy asszem le kell tölteni hozzá valamilyen lejátszót, csak azt nem tudom, hogy mit, mert nekem azt a tesóm csinálta. Sok sikert!! :)
2013. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akárhol próbálom (Home Moovie, Indavideó, Mozicsillag) akárhol bármelyik linkre kattintok mindegyiknél ezt írja ki. Gondolom hogy telepíteni kell valamit, csak nem tudom mi.. Azért köszi a válasz.
2013. jún. 25. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
DivX Web Player kell bár ugy vettem észre , hogy ma már nem minden megosztón de nem áárt ha van és ha nincs DirectX9 vagy annál frissebb akkor azt töltsd le és telepítsd fel vagy értelemszerűen a legújabbat
2013. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.meg is lett oldva.
2013. jún. 28. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!