Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez? HELP!

Melyik film lehet ez? HELP!

Figyelt kérdés
Volt egy film amit már nagyon nagyon régóta láttam, de sajnos azóta nem találom sehol. A film lényege, hogy a főhős, ( egy hosszúhajú kb 20 éves csávó, aki imádja a filmeket, a film elején imát is mond ami tök vicces mielőtt elkezdené a filmnézést ) aki szerint minden embernek van saját közönsége csak nem látjuk őket. Neki is van, ezért a film alatt sokszor ránk pillant meg hozzánkbeszél :D meg stb. Na szal jár terápiákra is, ahol megismerekedik egy nővel és valahogy összejön vele a végén, mivel majd ő is már látni fogja a közönségét és ketten győzik le a gonoszt, aki ellopja az emberek közönségét és ezt ők megakarják akadályozni. Ennyi lenne. Plusz segítség, hogy a főhős magyar hangja Zámbori Soma, de én nem találtam meg azt a filmet ezen a szálon elindulva se. Remélem valaki több szerencsével jár, vagy már egyből tudja melyik filmre gondolok :))

2013. jún. 26. 05:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Jay és néma Bob ?

esetleg, ?

2013. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem dehogy, azt ismerem
2013. jún. 27. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!