Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi szerethető van a Las Vegas...

Mi szerethető van a Las Vegas végállomás c. filmben? Csomóan istenítik, nem értem, mi ennek az oka.

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 13:38
 1/2 A kérdező kommentje:
*Félelem és reszketés Las Vegasban, bocs félreírtam
2013. jún. 26. 13:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Mind kettő hatalmas film.

A Félelem és reszketés egy korszakot mutat be, pontosabban a végét, hogy mi történt/történhetett egy hippivel, miután az egész mozgalom összeomlott (még akkor is, ha Hunter S. Thompson nem is az alapméretezett hippi volt).

A film sok stílusból épül fel: Road movie, vígjáték, drog movie és természetesen ami a legjellemzőbb rá a dráma.

Hatalmas erejű alkotás, egy életérzést mutat be parádésan szórakoztatóan, nagyon jó zenékkel.

Természetesen nem szabad megfeledkeznünk Terry Gilliam-ről, aki egy igazi világklasszis rendező és talán a legerősebb filmje. A színészekről ne is beszéljünk, mind Depp-nek, mind pedig Del Toronak a legnagyobb alakítása.

Az csak a ráadás mikor Gary Busey a vége felé feltűnik mint rendőr.

Egy szó mint száz, a filmnek méltán lett ekkora kultusza, nekem pedig személyes kedvencem.

2013. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!