Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem emlékszem ennek a jó...

Nem emlékszem ennek a jó horrorfilmnek a címére ismeritek?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon tetszett de rég láttam és csak részletekre emlékszem :|


egy fiú nagyon beteg és az anyjával egy házba költöznek hogy közelebb legyen az orvoshoz de a ház kísértet járta és csak ő látja őket.

"spoiler"

Emlékszem hogy hív azt hiszem papot és az elviszi a démont, de felborul a kocsival


a végén talál sok holtestet a falban így felgyújtja a házat és elmennek a szellemek ő majdnem meghall de túléli


Még arra emlékszem konkrétan hogy van egy rész ahol a falnak dől ,beszakad a fal és férgek mennek a kezére ... de csak képzeli.


Remélem hogy elég dologra emlékszem és tudtok segíteni :| Valamilyen "bonyolult" címe van családnév vagy városnév ? vagy hasonlóval... (lehet hogy nem :$)



2013. jún. 26. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:
*és talál egy dobozt teli szemhéjjal
2013. jún. 26. 15:11
 2/3 Lord Keri ***** válasza:
100%

Valamiért nekem ez a film ugrik be:


Kísértetjárás Connecticutban

[link]


Remélem, hogy jól tippelek, mert már nem emlékszem a sztorira, de tuti láttam az általad leírtak alapján és egyből erre a filmre asszociáltam :)

2013. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
o wow igen ez az! :D köszönöm ^^
2013. jún. 26. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!