Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért törölte a youtub a...

Miért törölte a youtub a feltöltött meleg film történeteket? Miért sértette meg a harmadik félt?

Figyelt kérdés
Rohattul önzőség.
2013. jún. 27. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem a meleg film a probléma, hanem hogy más tulajdonát terjeszted ami bűncselekmény. Youtube-on a saját és általad készített tartalom jelenhet meg, vagy aminek jogtulajdonosa van és engedélyed azt terjeszteni. Ha megveszel egy filmet, azzal is csak arra van jogod hogy megnézd vagy egy saját másolatot készíts, nem arra hogy a neten terjeszd.


"bezzeg mások is feltöltik" - igen, azokat is idővel letiltják, a profiljukat pedig kitiltják azoknak akik rendszeresen megszegik a szabályt.

2013. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
igen, ez így van. - nem veled van bajuk, hanem a filmeket szerzői jog védi, és ezért tiltják, amire rátalálnak. - Bármilyen témában, ha nincs engedélyed a megosztására!
2013. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bár most nem rólam van szó, nem én töltöttem fel anno a youtubra a filmeket, én csak meg akartam volna nézni őket a youtubon és nem tudtam mert már leszedték. És lényegében ez bosszantott fel, na de köszi a felvilágosítást.!
2013. jún. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!