Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Az Így Jártam Anyátokkal című sorozatot mikor folytatják a Comedy Centrálon?

Mert eddig mindennap volt nyárig míg nem kezdték el ismételni,de holis hagyták abba nyáron?:D
Amúgy valaki, nem tudja hol lehet letölteni magyar szinkronnal vagy felirattal a 4. évadot?(jöhet privátba is :D köszi)
Egy rajongó
Amúgy szeretitek? Mert szerintem FERGETEGES! :D

2009-10-14 22:08  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
hát előző hétfőn azvolt az uccsórészbe h barney-t elütötte a busz amikor tedhez ment aki karambolozott miután szakított stellával:D
asszem ezvolt a 3. évad uccsó része te nmbiztos:D
lehet akk jövőhétfőn kezdik el nyomni a 4. évadot...
már idejelenne(L):D

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009-10-15 15:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Remélem igazad lesz:) ^^,

# 2/3Időpont 2009-10-15 15:54 Privát üzenet
www.yv.hu írd be ezen az oldalon a keresőbe h. így jártam anyátokkal vagy how i met your mother és az 1 évad első részétől egészen az 5. évad legújabb részeiig nézheted online elég hamar betölti de le is lehet tölteni.Azokat a részeket amik már voltak a tv-be szinkronosan lehet(sajnos) a 4. 5. évadot feliratosan eredeti hanggal ami szerintem sokkal jobb:)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009-11-01 23:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan tudom megnézni az így jártam anyátokkal összes évadát?
Nem tudná nekem vki belinkelni az Így jártam anyátokkal 7. évad 6. részét magyar felirattal?
Melyik részek szólnak az Így jártam anyátokkal (How I met your mother) -ban Robinról és Barney-ról?
Így jártam anyátokkal? ( lent )
Hányadik rész az így jártam anyátokkal legutóbbi része?
Az Így jártam anyátokkal 2. és 3. évadát le lehet vhonnan tölteni magyarul? Aki tudja, hogy hol, az jelezze, pls.!

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu