Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Felhőat...

Nektek hogy tetszett a Felhőatlasz?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó film, lehet, hogy a regényt is elolvasom majd. Egyébként ez az üstökös-anyajegy témát ti értitek? Mert én abba már belekavarodtam egy kicsit. Vagy ez csak szimplán azt jelképezi, hogy másik életekben újra találkozunk? Mert szinte az összes szereplőn rajta volt az anyajegy.

2013. júl. 1. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az anyajegy ezt jelenti igen, hogy egy másik életben találkoznak, csak ők, szóval összetartoznak. Ezt ábrázolja az üstökös-anyajegy.

Én imádtam a filmet, kicsit hosszú volt, de nem baj. :)

2013. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mondjuk tényleg kicsit hosszú volt, de megérte..:D
2013. júl. 1. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:

a könyvben inkább úgy jön le, hogy az üstökös anyajegy egy emberhez tartozik, a különböző életeiben ez az állandó...

de a filmben kicsit zavaros, mert némelyik korban több emberen is van

2013. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem...köszi :)
2013. júl. 7. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A filmben a főszereplő egy lélek ,nem pedig egy ember vagy színész.Az üstökös alakú anyajegy jelzi ,hogy a főszereplő lélek melyik testben van benne.Hozzá képest lehet a többi lélekre tippelgetni ,gondolkodni ,hogy akkor kivel milyen a kapcsolata :) Először Adam esetében nem volt anyajegy a köv inkarnációja volt Robert aztén Luise lan majd Somme és a végén Zakariás meg ugye Timoty végül is egy lélek 6 inkarnációját mutatja be a film :)
2013. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. okt. 6. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:
az uccsó kommentelő vagyok tévedtem Lujza és Timoty nem lehet egy időben.
2013. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!