Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani néhány brit...

Tudnátok mondani néhány brit filmet, ami az utóbbi 3-4 évben készült és neten is meg tudom nézni?

Figyelt kérdés
Nyelvtanulás céljából kellene. A műfaj lehet dráma, romantikus, vígjáték, vagy amiről úgy gondoljátok, hogy érdemes lenne megnézni.
2013. júl. 2. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért pont brit? Egy normális, nem fingós poénokra épülő amcsi filmből is ugyanannyit tudsz tanulni (bár a slang is jól jön néha).

Amúgy egy sorozatot nagyon ajánlok:(BBC) Sherlock, 2 évad, 6 rész, részenként másfél óra. Szerintem online is megtalálod.

2013. júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán azért kell neki, mert a brit és az amerikai angol sokkal másabb...


Danny Boyle filmjei között nézelődj. :) Ugyan nem mai, de a Trainspotting, Sekély sírhant például remek film. A 127 óra is az ő filmje, de abban amerikai angolt beszélnek, ha jól emlékszem. Én csak ezeket a filmjeit láttam, de persze lehet, hogy van még jó filmje.


Az Eden Lake is angol film, és nagyon kemény, és nagyon érdemes megnézni.

2013. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Igen, a kiejtés miatt kell a brit.

2013. júl. 3. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!