Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Éjjel-nappal Budapest című...

Az Éjjel-nappal Budapest című sorozatot más országokban is vetítik?

Figyelt kérdés
Magyarország adott el más országoknak is ? Ott is vetítik, mint "Magyar filmsorozat" ? Ha igen, tudjátok mennyiért ? Melyik országnak ? Csak mert nekem tetszik, de nem hiszem hogy jó ábrázolást mutat Budapestről. Van még sorozat amit eladott már az ország ?

2013. júl. 2. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nincs az a hülye ország amelyik ezt a szemetet megvenné. Szerintem csak nálunk az RTL sugározza.Más országnak megvan a saját szemet műsora.
2013. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyszer a Fókuszban mondták hogy Németországban vetítik, de nem vagyok benne biztos.
2013. júl. 2. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a magyarok szarták a spanyol viaszt. Ez egy német licenc, ott már rég megy Berlin Tag und Nacht címmel. A magyarok vették át a jogokat, de gondolom nem csak mi.
2013. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem ?
2013. júl. 3. 08:38
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem hát. Szégyellném is magam, ha a magyarokat ezzel a hulladékkal azonosítanák külföldön.
2013. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem! Örülnék ha nálunk se vetítenék már.
2013. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy képzeld el, mint egy franchise rendszert. Mint mondjuk a McDonald's-ot. Valaki kitalálta, megalkotta a brand-et, aztán eladásra kínálta bárkinek a jogokat. Bárki beléphet, és nyithat a saját lakóhelyén pont olyan éttermet. Viszont a hamburgereket nem küldözgetik egymásnak, hanem mindenki helyben süti a magáét.

Ilyen az Éjjel Nappal Budapest is. Mint már korábban írtam, ez egy német formátum, ott régóta megy Berlin Tag und Nacht címmel. Több ország tévécsatornája, köztük a magyar RTL megvette a licencet, de természetesen minden országban saját emberekkel, saját helyszíneken forgatják. Tehát a magyar csapatot, amit te ismersz, más országokban nem ismerik. Megvan nekik a saját csapatuk.

Tény hogy a trash reality egy nagyon megosztó műfaj (magam sem követem a műsort) viszont nagyon jövedelmező. Lehet utálni, meg önuralom nélkül fröcsögni, akárhányszor csak szóba kerül, de az van, hogy az emberek kajálják, és amíg egy tévécsatorna összes többi műsorát lenyomja, addig bizony nem fogják levenni a műsorról. Miért is tennék?

2013. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szlovákiában is volt Den a Noc címen. De ott már megszűnt.
2014. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A magyar ENB-et csak ott lehet latni ahol fogni lehet az rtl-t.Pl romaniaba lehet fogni,de pl sajatjuk nincsen.De gondolom tobb orszagban is foghato ez a csatorna.Aztan h melyik orszagokban van sajat ilyen kakajuk az mas kerdes.
2014. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!