Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az Amerikai Pite:...

Szerintetek az Amerikai Pite: Pucér Maraton jó film?

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjátok,hogy csak az első szereplőkkel jó a pite,mert ugye a 4-5-6-7 az már mindegyik külön történet,más szereplőkkel!5-6 szerintem a legjobb!
2013. júl. 3. 19:35
 1/6 belbolyhocska válasza:
bánom, hogy megnéztem... annyira jó
2013. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most tényleg jó,vagy csak úgy írod?
2013. júl. 3. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolót én se értem. De szerintem egész jó. A negyedikhez képest mindenképp, bár a harmadik rész (Az esküvő) színvonalát nem éri el (szerintem az a legjobb pite). Majd írd le ha megnézted és elmondom, hogy mi nem tetszik benne. Nem akarok spoilerezni.
2013. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindegyik pitét láttam!Írd csak nyugodtan! :)
2013. júl. 6. 03:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A harmadik vagyok, bocs hogy nem válaszoltam, de baromira el tudom néha felejteni ezt az oldalt. A Pucér maratonban az nem tetszett ami a Zenetáborban: a vége. Olyan volt egy kicsit, mint egy romantikus komédiában. Ez nem tetszett. Szerintem nyálas volt. De a többi része jó volt a filmnek, az első jelenet nagyon durva. ("Hát így halt meg a nagyanyám.")
2013. aug. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az 5-nek jó lett a vége,mert a 6.-al jól összekapcsolódik,hogy megcsalta Tracy Eriket, Trenttel!És akkor az apja mondja neki,hogy zúgjon bele egy új popsiba! :D
2013. aug. 10. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!