Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Rejtélyek városa c. sorozat...

A Rejtélyek városa c. sorozat mért fejeződött be 1 évad után vagy mért nem forgatták tovább?

Figyelt kérdés
Nem volt rossz sorozat, sőt, kifejezetten érdekes sztorija volt, rejtélyes, kalandos. Ennél sokkal sz@rabb, és lomha filmsoroztokat is levetítettek már..

2013. júl. 3. 22:56
 1/6 anonim válasza:
Hát, remélem most nem valami nagy leplet húzok le a TV bizniszről, de a sorozatok folytatását, illetve leállítását a nézettségi adatok alapján döntik el (vannak ritka esetek, amikor meghalt egy színész stb...), tehát a Rejtélyek városa valószínűleg nem érte el azt a nézettségi rátát, amit a TV csatorna el akart érni vele. Valószínűleg nem érte meg nekik gyártani. Ha pontosan tudni akarod nézz utána, mondom vannak ritka esetek, amikor valami más miatt állítják le a sorozatokat, de a legtöbbször a nézettség=pénz beszél.
2013. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a nézettség miatt állt le.De nem értem miért...hisz rendesen érdekes tartalmú sorozat volt, és vannak ettől sokkal unalamsabb, vontatott sorozatok is, amikből már a Xi. ik évad megy, és ugyanazok mind. Nem értem...
2013. júl. 3. 23:54
 3/6 anonim válasza:
Hát ez sajnos ilyen. Nekem is történt már ez. Főleg a amikor a Csillagkapu Atlantiszt abbahagyták akkor lettem nagyon mérges, de ott nem is a nézőkkel volt a baj, hogy nem kedvelték volna a műsort, csak a hülye csatorna megváltoztatta egy későbbi időpontra, ezért már kevesebben tudták nézni. Aztán csodálkoztak... néha nagyon sötétek tudnak lenni a csatornák vezetői. :)
2013. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán újságban volt, hogy kicsaptra a biztosítékot szülőknél, mert olyan időpontban ment.
2013. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*kicsapta
2013. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2006-ban a 4. legnézettebb sorozat volt MO-n...és mégis leálltak én nem értem ezt...pedig ütős egy sorozat a LOst-hoz volt hasonló, csak nézzed meg, nem rossz az a sorozat, 22 részes.
2013. júl. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!