Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedves South Park rajongók,...

Kedves South Park rajongók, nektek volt olyan rész, az évadok során amitől sírni tudtatok volna? és ha igen melyik rész melyik jelenetén?

Figyelt kérdés
Ha irtok, írjátok, hogy milyen érzelmi töltetű sírásról volt szó, vagyis "sirtam a röhögéstől" vagy egy drámai jelenet, amitől elérzékenyedtél, vagy hasonló.
2013. júl. 5. 03:31
 1/4 sputyi válasza:

Én ezen sírva röhögtem. ;)


http://www.youtube.com/watch?v=4ERAlEE-t98

2013. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen igen ez régi klasszikus:)
2013. júl. 5. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen, amikor azt mondja: Az állatoknak roppant különleges nevük volt. :D

A bátyámmal és anyuval nappaliban tv-ztünk, bátyámmal kiharcoltuk, hogy hagy nézzük a South Park-ot és anya ennél a résznél kiborult h mennyire hülyeség. :DD Szóval mindig ott van előttem anya arca. :DD

2013. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nokedli007 ***** válasza:

Volt olyan amikor azért sírtam mert szomorú(Kenny meghal) tudom!Tudom!Mindig meghal egy csomószor röhögök is rajta de mikor a kórházba Stan meg ott szomorkodik meg minden fúúú na azon sírtam...

Volt olyan amikor a röhögéstől sírtam mondjuk a youtubes rész a numa numa tag XD meg a karácsonyi állatos részbe a végén ˝de Kyle 2 hét múlva meghalt AIDSbe˝ meg a Sz-xfüggőséges részbe mikor mutatják a képet és mondja a Kenny:˝fszomat vertem bzmeg˝ wháá meg mikor elöjöttek STan és Kyle ilyen bzis szöveggel, hogy mennyire szeretik egymást és megszólal cartman ˝ahhj mértnem mentek szobára gey gyors menetre?˝

2013. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!