Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty little liars. Szerintet...

Pretty little liars. Szerintetek ki a "legprettybb" a négy lány közül?

Figyelt kérdés
Esetleg Alisont is bele vehetitek.

2013. júl. 5. 10:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hannah, de Aria se csúnya:) Spencer szerintem elég különleges, de nekem annyira nem jön be, + szerintem Alison gyönyörű, de sokszor olyan mű, Emily pedig szerintem totál átlagos:)

Jennának pedig elképesztően gyönyörű szeme van.

2013. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Csak is Spencer*-* Az a lány egyszerűen GYÖNYÖRŰŰŰ*-*
2013. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Szerintem Jenna szeme ijesztő!
2013. aug. 28. 11:29
 24/26 anonim ***** válasza:
Jenna szeme ijesztő, hát akkor azé az öreg nőcijé, aki Alisont kihúzta a földből? :) Egyébként szerintem mindkettőjük szeme gyönyörű én elfogadnám:)
2013. aug. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nekem Hanna a kedvencem :) sztem sokkal szebb mint a többi lány, főleg mint Aria. Alison meg eléggé átlagos, ha nem annyira van kimázolva. Toby arca meg nekem kicsit furcsa, mármint a szája
2013. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 IviczK ***** válasza:
Nekem személy szerint Spencer a kedvencem. Nem csak a külseje miatt, hanem az okossága, magabiztossága és ravaszsága miatt. Keményen hajt a tanulással, nem fogad el nemleges választ és amit akar azt eléri, megszerzi, bármi áron. Soha nem fél, vagy ijed meg, vagyis ezt nem mutatja ki. Alison is gyönyörű, de neki csak az arca szimpi. A módszereit nem nagyon bírom. Hazug és álnok. Ennek ellenére őt is szeretem. Nekem talán Emily az aki unszimpi. És nem azért, mert lezbikus, mielőtt még valaki azt hinné, hogy előítéletes vagyok, mert nem. I LOVE SPENCER HASTINGS<3
2013. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!