Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani izgalmas,...

Tudnátok ajánlani izgalmas, jó történetű horror filmeket? Lent írok példákat, hogy milyeneket írjatok.

Figyelt kérdés
Reinkarnáció , ördög megszállja az embereket , vagy olyan hogy kapu kinyílik és másik világba jutnak

2013. júl. 5. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A ritus.-ordoguzos film.
2013. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Joe Makepeace ***** válasza:
Reincarnation (japán) baromi jó!
2013. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most jó történetű,vagy ördögűzős filmet keresel,mert az ilyen filmek elég egy sémára íródnak.Izgalmasnak izgalmasak,de történetileg elég egyszerűek,és kiszámíthatók.Jó történetű pl:A Két Nővér.Ha még nem láttad nézd meg. :)
2013. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dominikkazar válasza:
Az ördög széke
2013. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hell boy 1-2,rec,az ördög benned van,démoni álca,a pokol kapuja,a rítus,karantén.Ebből nem mindegyiket láttam csak az első kettőt szóval nem tudom hogy milyen filmek.
2013. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért ajánlgatod,ha magad sem láttad?Amúgy jó filmek,de történetileg átlagosak.Pl a Rec-ben történetileg...?
2013. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert tegnap azokat néztem meg amiket nem láttam ,de attól még lehet neki is tetszhet :)
2013. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!