Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyennek tartjátok a Csinos...

Renesmee98 kérdése:

Milyennek tartjátok a Csinos kis hazugságok c. sorozatot (The pretty little liars)?

Figyelt kérdés
Már többször is meg akartam nézni, de valahogy nem szántam rá magamat... Egy rövid tartalmat is írnátok?
2013. júl. 7. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hulladék. Mint a többi tinisorozat...
2013. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jo, en szeretem :)
2013. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 littleliar33 válasza:

Én imádom.Nagyon érdekes sorozat. Mindig olyan a vége,hogy várod a folytatást és meg akarod nézni a következő részt. Hidd el ha nekifogsz nem bírod abbahagyni és az életed ,megváltozik, ha még ezt a kijelentést most furcsának és viccesnek is találod. Persze nem mindenkinek tetszik, de nekem bejött.

A történet Rosewoodba játszodik.A történet főszereplője 5 lány akik,barátnők Aria Hanna Spencer Emily és Alison. Alsion eltünik és senki nem tud róla semmit. A négy lány egy darabig külön van de ugy keződik a történet ,hogy Aria visszaköltözik Rosewoodba és a négy lány újra találkozik, és kiderül,hogy Alison meghalt. Ez összeköti a négy lányt és ismét barátnők lesznek. A temetésre is elmennek, és a végén kapnak mind a négyen egy smst egy névtelen személytől aminek a végén oda van irva,hogy A. Ez az A lesz aki továbbra is megzavarja az életüket és lesz a sorozat lényege is, ki ő, mit tett stb... nehéz leírni miről szól, mert így kissé zavaros, de ha gondlod nézd meg, mert szerintem megéri. -Egy pll fan :D

2013. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!