Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megtörténhetett a valóságban...

Megtörténhetett a valóságban is a sztori, amiről szól az Elcserélt életek?

Figyelt kérdés
Megtörténhetett valaha az, hogy vki csak úgy elrabolt és megölt kb. 20 gyereket? És, h vkinek az eltünt gyereke helyett mást hoznak vissza, és mikor visszaakarja kapni a gyerekét bolondokházába csukják?
2009. okt. 17. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom biztosan ,hogy az elcserélt gyerek sztori igaz -e,állitólag igen,de a gyilkosságok tényleg megtörténtek.

A Winewille-i Tyúkketrec-gyilkosságok.

=( Szörnyü,de vannak ilyenek.

2009. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Thurston ***** válasza:
100%
Igen, meg.
2009. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ott áll a végén, hogy igaz történet!
2009. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, láttam, h igaz történet, de egyszerűen képtelen vagyok elhinni...

Ez szörnyű...

2009. okt. 18. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is teljes mértékben, de a tyúkketrec gyilkosságok megtörténtek, Gordon gyerekeket rabolt és valóban tyúkketrecben tartotta őket, szexuális rabszolgaként adta tovább "ügyfeleinek" és igen megölte, akik már kiöregedtek vagy nem váltak be. De nem csak az unokatesóját kényszerítette bele, ahogy a filmben van ,hanem több családtagját pl .az anyját is.


Christine Collins története is igaz, tényleg eltűnt a fia, és valóban egy másik gyereket adtak neki vissza, a valóságban úgy tudom már maga is kételkedett, de mikor elvitte a tengerpartra a ál Waltert és beszaladt a vízbe pancsizni rögtön lebukott, mert Walternek víziszonya volt. A zárt osztályos rész valószínűleg nem igaz, de az igen ,hogy sosem került elő Walter.

2015. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudom, régi kérdés, de válaszolnék.

Igen, megtörtént az eset, bármennyire hihetetlen is. Viszont volt pár ferdítés is a filmben... például az, hogy Gordon anyja is részt vett a szörnyűségekben, legalábbis Walter gyilkosságában biztosan. Ugyanis megtalált az egyik ketrecben a srácot, és közölte a fiával és az unokájával, hogy meg kell ölniük, mert felismerheti Gordont. Őket kettejüket együtt kapták el. Azt is kihagyták a filmből szerencsére, hogy szexuálisan zaklatta Gordon a fiúkat és a saját unokaöccsét is. A diliházas rész is igaz. És az is, hogy Christine sosem adta fel a keresést, mert úgy tudta, hogy Walter megszökött a ranchről, ami nem nyert egyértelmű bizonyítást, az a legvalószínűbb, hogy sajnos meghalt a kisfiú, bár Gordon először mást állított. Az anyját sosem mártotta be.

Azt viszont nem tudom, hogy Arthur a rendőrség parancsára mondta, hogy ő Walter, vagy valóban magától találta ki, mert mindig mást mondott.

2018. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a rendőrség vette rá, hogy mondja azt, azt magától találta ki, olvasta az újságban hasonló korú is volt. Nem sok értelme lett volna a rendőrség részéről hiszen egy 9 éves gyerekben nem bízhattak vakon ,hogy mindig tartani fogja a száját.
2018. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de a filmben, mikor menne haza a valódi édesanyjával, azt mondja, hogy a zsaruk vették rá, hogy hazudjon. Mindenesetre furcsa figura volt a gyerek.
2018. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A film több helyen eltér a valóságtól, megnéztem én is jó film.
2018. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Igen,igaz történet alapján van,és nemcsak a gyilkosságok igazak benne,hanem amit Walter anya átélt az is.

Szerintem Clint Eastwood jól rendezte meg a filmet.

Korhű frizura, öltözék,stb.

Sajnos ami a nővel történt igaz, és ettől csak durvább dolgok vannak amit a filmben megmutatták,hogy mit tehetnék egy "átlagos" hétköznapi emberrel: hogy hogy megtudják alázni, azért hogy egy ügyet ahogy nekik tetszik eltusoljanak.

Nagyon ajánlom ezt a filmet aki még nem nézte meg, tény hogy nyomasztó,de sajnos igaz.

2019. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!