Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen horrorfilmeket tudtok...

Milyen horrorfilmeket tudtok ajánlani? Még nem sokat láttam.

Figyelt kérdés

A kör 1. 2., az ideglelés csernobilban, a japán árnykép

Ezeket néztem meg eddig, és az ilyen ideglelés csernobilbanhoz hasonló horrorok jönnek be.

Tehát amiben nincs ilyen 'túlcifrázott szörny'

Mi az ami félelmetes azért,de ilyen 'kezdők'nek is tetszene?

És mondanátok olyan filmeket ami már az 'ez nagyon durva,csak haverokkal' kategóriába tartozik?:)



2013. júl. 8. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az átok

Grave Encounters

Amityville Horror

Kísértetjárás Connecticutban

Másvilág

A két nővér (ez koreai, de szerintem nagyon jó)

2013. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja és vér ne nagyon legyen benne, mert azért nem rajongok, ha több filmet írtok, légyszoves irjátok, melléjük, hogy melyikbe van vér.:)
2013. júl. 8. 17:14
 3/17 anonim ***** válasza:

Figyi a horrorfilmbe nélkülözhetetlen a vér, tehát a kérésed már butaság.

De ha jó horrort akrsz nézni:Átok, Hallowen, Rémálom az Elm utcában, Freddy vs Jason, Holtak napja, 13 kísétet, Tükrö, Boogeyman, Aki bújt aki nem, Darkness-Arettegés háza.

2013. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
VÉSZJÓSLÓ! nagyon ijesztő volt, még úgy is állandóan ijedeztünk rajta, h 3man néztük:DD
2013. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Barlang, Az árva, Zombiland(ebbe nincs vér de ez inkább horror vígjáték) :)
2013. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A Rózsa Vére (Rose Red - Stephen King regényéből)

http://www.youtube.com/watch?v=tgk_6GUl1T8

Nagyon lassú folyamú film, minden jelenetben van fontos részlet, amitől kerek lesz a történet. King mester zseniálisan adagolja a feszültséget, ezt sikerült átadni a filmnek is. Haverokkal ajánlom, nem a durvasága miatt (nem különösebben az), hanem a története miatt! Hosszú film, 2 részes, összesen vagy 4 óra.


A Ragyogás (The Shining - Stephen King regényéből)

http://www.youtube.com/watch?v=5Cb3ik6zP2I

A Rózsa véréhez írt jellemzés ide is illik. Szintén haverokkal ajánlom, szintén a története miatt.


Paranormal Activity 1,2,3,4

http://www.youtube.com/watch?v=F_UxLEqd074

Ezt viszont csak és kizárólag haverokkal nézd, csak úgy élmény! :D Csak az első rész előzetesét tettem be, a 4 rész összefügg. Most ahogy néztem az előzetest, borsódzott a hátam.

2013. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hívatlan vendég (én szerintem ez még a light-os kategóriába tartozik , van benne vér , de melyik horrorfilmben nincs?)van egy pár durva része amin meglehet ijedni , de nekem nagyon tetszik a története.

Péntek 13 ( én ezt inkább haverokkal ajánlom...:D egyik kedvenc , a története tetszik ennek is...)

Tükör ( nemtudom mitmondjak , haverokkal)

Fűrés( szerintem ez nem olyan durva)

2013. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, találtam benne jókat! Szóval azokat biztos megnézem 1-2 baráttal.

És van aki este szokta ezeket a horrorokat nézni?:D

2013. júl. 8. 23:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem is reggel :)
2013. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak, mert én nem merném este megnézni őket, de nappal simaügy.:D
2013. júl. 9. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!